Jak efektivně zhubnout za krátkou dobu? Zkuste ketodietu

10.3.2020 | autor: Redakce PŽ

Jak efektivně zhubnout za krátkou dobu? Zkuste ketodietu

Která z nás žen kdy nevyzkoušela nějakou tu dietu? Pokud nepatříte do toho malého procenta „vyvolených“, které mohou sníst, co se jim zachce a prostě nepřiberou, jistě víte, o čem je řeč. Odříkání, neustále vážení, počítání kalorií, sledování sacharidů a spousta dalších omezení. Teď si spočítejte, kolik peněz už vás tyto diety stály. Raději vyzkoušejte opravdu efektivní formu hubnutí – ketodietu.

Tělo v ketóze

Díky speciálně vyvážené stravě se vaše tělo v krátkém časovém úseku dostane do takzvané ketózy. Jedná se o stav, kdy má tělo nedostatek krevního cukru, a tak si energii automaticky čerpá z tuků. Ketony, které se od teď stanou hlavním zdrojem energie, se začnou tvořit v játrech. Nemusíte se ale slůvka ketóza bát, jedná se o naprosto tělu přirozený stav, který vzniká, když omezíte sacharidy na naprosté minimum a nahradíte je bílkovinami a zdravými tuky. Ketodieta je též známá pod názvem proteinová dieta.

Z čeho všeho se ketodieta skládá?

Ketodieta se skládá ze speciálně upraveného jídelníčku. Dostanete předem připravené porce jídla v sáčku, které si jednoduše připravíte. Nemusíte se bát, že vám tyto produkty nebudou chutnat, jedná se o klasická jídla, jako jsou omelety, palačinky, polévky, a hlavně oblíbené shaky mnoha příchutí. Můžete si je kombinovat dle své chuti, stačí jen dodržet počet jednotlivých sáčků na den.

Kolik můžete zhubnout

Tento efektivní způsob, jak rychle zhubnout, se stal velice oblíbený, jelikož přináší opravdu efektivní výsledky u mnoha žen. Průměrný měsíční úbytek váhy za měsíc je zhruba 5 – 7 kg. V prvním měsíci můžete shodit i více, ale nesmíte podlehnout rychle klesajícím číslům na váze, jelikož ze začátku se odvodníte, takže velká část úbytku na váze bude voda a následně bude tělo odbourávat tuk.

Už jste rozhodnutá? Pokud ne, proč to prostě jen nevyzkoušet? Rychlý úbytek na váze vás přesvědčí, že stojí za to pokračovat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.