Načerpejte energii v lázních

14.7.2015 | autor: Redakce PŽ

Do lázní nejezdí jen nemocní lidé, které trápí vleklé choroby, nebo kteří prodělali komplikovaný úraz či nehodu. Stejně tak se do lázní mohou vydat i běžní návštěvníci, kteří si chtějí užít relaxaci přinášející wellness pobyty.

Samozřejmě je možné zakoupit si některou z léčebných procedur, vyzkoušet solnou jeskyni, rašelinový zábal, anebo cokoli jiného. Účinky jsou příznivé a preventivní pro každého z nás, samotné procedury jsou velmi tělu i duši příjemné a tak není důvod, proč je nezkusit.

Bazény, sauny, relaxace, aktivní odpočinek i příroda

Milovníci vody, aktivního pohybu, krásné přírody a čistého prostředí ocení Konstantinovy Lázně. Jsou pojaty rodinnou formou, ale nechybí jim přitom odborná péče, kterou zde všichni návštěvníci získají.

Nově je zde otevřeno wellness centrum, kde najdete bazén, vířivky, sauny, parní lázně, Kneippovy chodníčky nebo relaxační procedury. Léčba, pokud se pro ni rozhodnete, probíhá formou užívání vydatných přírodních léčivých pramenů, uhličitých minerálních vod.

Ubytováni budete v komfortních a velmi hezkých hotelích nebo hlavní budově – hotelu Prusík. Všude kolem vás obklopí příroda a klidné relaxační prostředí umožňující aktivní pohyb.

Nemusíte se bát ani přemrštěných cen, Konstantinovy lázně jsou finančně dostupné všem.

Lázně Lednice – relax pro seniory, páry i rodiny

Lázně Lednice se nachází blízko Lednicko-valtického areálu a byly postaveny v roce 2007. Užít a vychutnat si zde můžete masáže lávovými kameny, celotělový zábal z mořských řas, který dodá krásný vhled pleti, částečnou masáž prováděnou profesionálními maséry a mnohé jiné.

Už tak příznivé ceny se stanou ještě nižšími pro všechny pojištěnce ZMPV ČR, kteří mohou využít slevu 5% na všechny typy pobytů včetně akčních. Zároveň vám vystaví fakturu pro čerpání z FKSP, budete-li mít zájem.

Dopřejte si zasloužený odpočinek v některých našich lázních a užijte si chvíle pohody a klidu. Jejich ucelený přehled najdete na stránkách E-lazne.eu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.