Olivový olej Full Moon přináší pověstnou kvalitu ze španělských hájů

13.5.2020 | autor: Redakce PŽ

Olivový olej Full Moon přináší pověstnou kvalitu ze španělských hájů

Ochutnat olej z Kréty nebo Itálie je sice skvělý zážitek, ale olivy rostou i v mnoha jiných úrodných krajinách, nevyjímaje třeba prosluněné španělské pláně. Byla by škoda nedat jim šanci, protože každá nová chuť a vůně obohatí smysly o další prožitky, je to podobné, jako třeba s cestováním nebo poznáváním nových kultur. Když to zkusíte jednou, nebudete chtít přestat. A proč si potom nevzít do kuchyně pár pomocníků v podobě lahviček z tmavého skla plných oleje kvality, kterou nelze srovnat s konvenční nabídkou supermarketů?

Tisíc a jeden pokrm, to je prostě pohádka

Vychutnat si olivový olej Full Moon, toť potěšení pravých jižanských gurmánů! Elegantní lahvička se může stát hezkým dárkem k narozeninám nebo pod vánoční stromek, tento olej z oliv využívají ti nejlepší z nejlepších – michelinští kuchaři, kterým pomáhá ke špičkovým výkonům. Vůně banánů a rajčat je už jen malou třešinkou na dortu, zvláště pokud přihlédneme k tomu, že právě olej z odrůdy Arbequina lze efektivně zkombinovat snad s jakýmkoliv masitým pokrmem z ryb nebo zvěřiny, sýrem, ale například také zeleninou. Kdo by potom neměl rád lahodný olivový olej, co se doslova rozplývá na jazyku, že? Pěstování oliv je oblíbenou činností napříč středomořským světem a jistě se není co divit!

Vyzkoušet skutečnou delikatesu, která není na českých talířích ještě moc obvyklá? Přesně tak, dejte šanci novotám – olivové perly pomohou dochutit řadu různých jídel, od masitých až po těstovinové! Na první pohled připomínají kaviár a hodí se i pro teplou kuchyni, plný talíř bude díky nim skutečnou pastvou pro oko. Vůně sklizených banánů a rajčat v kombinaci s posečenou trávou, zlatavá barva a magická pověst oliv, které jsou sklízeny za úplňku, aby jim bylo dáno z lůna přírody co nejvíce pozitivní energie. Co víc dodat? Zkuste to a uvidíte, kouzlo je přece skryto v detailu…Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.