Terapie Vás zbaví zdravotních problémů a pomůže objevit Vaše vyšší schopnosti

3.8.2018 | autor: Redakce PŽ

V našem podvědomí je uloženo mnoho informací, které nám mohou pomoci zbavit se dlouhotrvajících a neustále se opakujících zdravotních problémů. Naše tělo si totiž ukládá všechny informace, které se ho jakkoliv týkají. Formou zdravotních potíží nám dává najevo, že zde existují problémy, které je třeba řešit. V tomto případě pomůže komplexní terapie.

Všechny naše problémy probíhají v naší mysli. Právě proto je můžeme považovat za psychosomatické a je možné řešit je pomocí komplexní terapie. Mnoho zdravotních problémů je způsobeno například traumatem z dětství, potlačením emocí atd. Terapie odhalí příčiny zdravotních problémů, díky čemuž dojde k jejich odblokování a v těle nastane přirozená léčba. Vy se pak jako zázrakem uzdravíte jednou provždy, a navíc budete vůči podobným zdravotním problémům imunní.

Terapie na dálku

V dnešní době je již problém vzdálenosti překonaný a terapii je možné absolvovat na dálku prostřednictvím telefonických rozhovorů. Například odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic vede komplexní terapii výhradně na dálku a dosahuje skvělých výsledků. Touto formou již pomohl vyřešit problémy mnoha klientů.

©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost

Pro koho je terapie vhodná?

Terapie je vhodná pro Vás jako jednotlivce, ale také pro Vašeho partnera, děti, domácího mazlíčka, celou rodinu, přátele, ženy i muže, těhotné ženy, zaměstnance atd. Terapie je zkrátka vhodná pro každého. Výjimku tvoří vážné zdravotní situace, ve kterých je okamžitý lékařský zásah neodkladný. Terapie také není vhodnou formou léčby u osob, které jsou pod přímým vlivem drog či alkoholu. Proces přirozené léčby pomocí terapie totiž vyžaduje vysokou soustředěnost.

Experimentální terapie

Pan Radovan se věnuje také experimentální terapii, s jejíž pomocí odhalí Vaše vyšší schopnosti. Můžete tak například vědomě telepaticky komunikovat se svým partnerem a nebudete dále závislí na stabilitě mobilní sítě nebo věčném nabíjení mobilního telefonu.

Více informací o možnostech terapie naleznete na www.bioliecba.eu/cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.