Iné Kafe naposledy v Praze

12.2.2009 | autor:

Iné Kafe naposledy v Praze

Slovenská skupina Iné Kafe na počátku roku 2006 ukončila svoji činnost kvůli letecké kariéře jednoho z předních kytaristů a zpěváků Vratka Rohoně. Teď se však na nesčetné žádosti fanoušků odhodlala k zorganizování dvou posledních živých koncertů – v Bratislavě a po ohlasech příznivců z Česka i v Praze. Fanoušci této slovenské skupiny tak mají unikátní možnost nejen opět vidět své oblíbené zpěváky, ale i slyšet svoji oblíbenou hudbu ještě jednou na živo.

Ještě jednou - naposled

„Iné Kafe bola československá skupina. Po skvelom rozlučkovom koncertě v hlavnom mestě Slovenska, v Bratislave, nam davate denno denne najavo, že skóre nie je vyrovnané. Jediné, co s tym možme urobiť, je len dať vam za pravdu. Mate to mať!“hlásají oficiální stránky Iné Kafé.

Koncert v Praze se konal koncem ledna a díky neobvykle velkému zájmu byl několikrát přesouván do větších prostor. Tím se umožnilo více než čtyřem tisícům fanoušků zavzpomínat a naposledy si užít živé vystoupení této slovenské hudební skupiny. Lákadlem se stalo i to, že Iné Kafe zahrálo snad asi v nejoblíbenější sestavě Vratko – zpěv, kytara, Wayo – kytara, Forus – basa, vokály a Dodo – bicí. Na programu koncertu byl průřez nejoblíbenějšími písničkami ze všech alb, nechyběly ale ani hity jako Spomienky na budúcnosť či Je tu niekto?

Dveře zůstávají otevřené

Avšak fanoušci nemusejí úplně zoufat. Iné Kafé prý už rozhodně tolik hrát nebude, koncertní turné a desítky vystoupení ročně nepřipadají v úvahu.  Avšak i přes avízovaný „historicky poslední“ koncert příležitostné koncerty členové kapely nevylučují, přestože mají pocit, že Iné Kafe za dobu své kariéry už řeklo to, co říci mělo.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.