Sensation white 2009: oceán senzace!

3.6.2009 | autor:

Sensation white 2009: oceán senzace!

Nejslavnější taneční a hudební show míří letos již potřetí do pražské O2 arény. Slavný fenomén má podtitul „The Ocean of White“ a chystá pro vás nejedno překvapení. Přijďte si šestého června užít nejlepší párty svého života!

Za šest let své existence si projekt Sensation White vydobyl popularitu nejen v Evropě, ale po celém světe. Letošní ročník Sensation White si klade ambiciózní cíl – navštívit se svou show celkem dvaadvacet zemí a být ještě lepší než minulý ročník. Do projektu, který původně vznikl v Amsterdamu, tak přibude například Dánsko, Španělsko nebo Velká Británie. Na co se můžete těšit?

Oceán a bouře muziky

Letos bude v Praze představena dosud nejnákladnější a nejhonosnější show, která vychází – jak je již z názvu patrné – z tématu oceánu. Tomu bude odpovídat zejména výzdoba a taneční scéna. Nechte se zlákat a vstupte do fascinujícího vodního světa, kde na vás kromě skvělé muziky čeká množství speciálních efektů, videoprojekcí a představení, to vše zahaleno do „mořského hávu“. Téma oceán je podtrženo obrovským osmdesátimetrovým útesem, který rozděluje taneční plochu vedví. Nechte se omámit dechberoucím mořským světem a jedinečnými efekty.

Budete se bavit!

Sensation White je samozřejmě hlavně o zážitcích a o hudbě. Nebojte se protančit celou noc, na další – podobně legendární - příležitost budete čekat nejméně rok!

Letošní ročník vám bude k tanci hrát celkem šest slavných DJů špičkové kvality (jmenovitě se o vaši zábavu postarají: Armin van Buuren, David Guetta, Gabriel&Dresden, Sander van Doorn, Sebastian Ingrosso a Michael Burian). Kromě skvělé muziky si můžete vychutnat úchvatná představení více než třiceti účinkujících. Také si nesmíte nechat ujít honosnou laserovou a pyrotechnickou „Space Show“.

Dalším z vrcholů večera je půlhodinový „Megamix“, blok muziky, při kterém sice nehraje žádný DJ, ovšem při němž si můžete vychutnat jedinečnou kombinaci tanečních hitů z minulých let i ze současnosti. Blok je samozřejmě doplněn vystoupeními tanečníků, akrobatů a dalších „performerů“, kteří se postarají o vaši zábavu.

Podmínky?

Principem Sensation White – jak už plyne z názvu – je bílá barva. Co je tedy podmínkou? Tušíte správně – bílé oblečení. Představte si dav čítající zhruba patnáct tisíc diváků/tanečníků od hlavy až k patě oblečených do bílé. Už jen to představuje spektakulární podívanou. Další podmínkou je věk nad osmnáct let. Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.