Nakupování na internetu s vysokou slevou

14.2.2014 | autor: Redakce PŽ

Nakupování na internetu s vysokou slevou

Propadli jste trendu hromadného nakupování na internetu? Pokud sledujete aktuální nabídky, zařaďte do svého výběru i portál Slevykurzu.cz. Masové slevové akce však nehledejte, pohodlně z domova zde nakoupíte různé druhy kurzů.

Netradiční slevový portál

Slevové portály zažívají stále velký boom. Dnes na internetu nakoupíte prakticky cokoli chcete. Ať už hledáte dárek pro partnera, dovolenou na horách nebo třeba sadu nových nožů. Vše s více jak poloviční slevou. Tyto akce ale nejsou pro každého. Zkuste něco nového a naleznete se slevou i to, co byste nečekali.

Slevykurzu.cz nejsou zaměřené na masovou nabídku slevových akcí. Celý tým pečlivě vybírá, jaké nabídky na portál umístí. Na portálu naleznete převážně nabídku jazykových škol a dalších vzdělávacích institucí. Všichni provozovatelé jsou pečlivě prověřené a nabídky uveřejňují opakovaně. Naleznete zde anglické kurzy, německé kurzy a další jazykové kurzy, rekvalifikační kurzy, řidičské průkazy a kondiční jízdy, fotografické kurzy v Brně a dalších městech nebo také malířské kurzy.

“Na internetu nakupuji často a ráda,” popisuje prodačka Katka. “Chtěla jsem koupit dceři jazykový kurz a nemohla nikde najít žádnou zajímavou slevu. Pak jsem narazila na Slevykurzu.cz a jejich nabídka mě nadchla! Vybrat jsem si mohla hned z několika kurzů a po zaplacení kartou jsem měla hned na mailu poukaz. Dcera už dnes studuje a je nadšená. A já ušetřila víc jak polovinu!” dokončuje paní Katka.

Snadný a přehledný nákup

Nákup na Slevykurzu.cz je velmi snadný! Aktuální nabídky se zobrazují na titulní stránce portálu. Pokud ale přesně víte, co vás zajímá, využijte možnosti filtrace ve slevových nabídkách. Nemusíte tak listovat a sledovat v jakém městě nabídka probíhá nebo procházet ty, co nechcete. Vyfiltrujete si tak například kurzy angličtiny v Praze a dále si už stačí jenom zvolit tu nejlepší akci!

Nabídku závazně objednáte po kliknutí na tlačítko Koupit. Zvolíte platební metodu, která je pro vás nejlepší a už jen počkáte na váš voucher. S unikátním číslem voucheru kontaktujete provozovatele slevy a dále už vše probíhá stejně, jako byste kurz zakoupili přímo. A vy už si jenom užijete svůj kurz!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.