Botox, kamarád pro zvýšení sebevědomí

3.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Botox, kamarád pro zvýšení sebevědomí

Když se řekne „Botox“ většina lidí si toto slovo spojí se slavnými osobnostmi, které chtějí být krásné. Aplikace botoxu není jen pro slavné a známé osoby, nýbrž i pro širokou veřejnost. Pokud vám příroda nadělila příliš úzké nebo nevýrazné rty a vy se necítíte příliš krásná, není nic jednoduššího než si dojít na kliniku a nechat si do rtů aplikovat botox, který vám rty vyplní. Aplikace botoxu, stejně jako většina jiných podobných zákroků, není zcela příjemná, ale výsledek stojí za to. Již naše babičky věděli a také nám často připomínali, že „pro krásu se musí trpět“. A pokud vám aplikace botoxu zvedne vaše sebevědomí, není nad čím dlouze přemýšlet.

Depilace nebo holení

Většina žen se holí. Ano, je to psané správně, opravdu jsou myšleny ženy. Naše ochlupení se stalo, trošku nežádoucím a proto většina žen (ale i mužů) přemýšlí, jestli se oholí nebo zvolí depilaci. Depilace cukrovou pastou je k tělu šetrnější než klasické holení, a nejen proto, že depilaci cukrovou pastou nemusíte opakovat, tak často jako je tomu v případě klasické žiletky a pěny na holení. Navíc použití žiletky zanechává kůži podrážděnou a začervenalou. Depilace je vhodná k odstranění ochlupení po celém těle. Navíc při pravidelném použití depilace cukrovou pastou chloupku slábnou.

Strašák jménem vrásky

Ať již chceme nebo nechceme, vrásky se nám nevyhnou. Někdo je má dřív a někdo později, ale nevyhneme se jim časem nikdo. Vrásek se dá zbavit velice jednoduchým způsobem, plazmaterapií, která využívá vaše vlastní buňky k vyplnění již vzniklých vrásek. Plazmaterapie je vhodná pro všechny, protože nezpůsobuje nechtěnou odezvu těla v podobě alergických či jiných reakcí. Plazmaterapie využívá vaši vlastní plazmu, která se vám před samotným zákrokem vycentruje z vaší vlastní krve.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.