Podnikatelské úvěry

30.8.2010 | autor:

Podnikatelské úvěry

Vrhli jste se na podnikání a nyní bojujete s následky finanční krize? Získat peněžní prostředky dnes již není velký problém. Banky se předhánějí v nabídce různých výhodných úvěrů pro podnikatele, které mají oproti jiným druhům půjček určité specifické znaky. Podnikatelský úvěr můžete vyřídit jednoduše a vyřešit tím dočasnou díru v podnikatelském plánu.

 

Úvěry pro podnikatele

Na trhu existuje řada podnikatelských úvěrů. Jednotlivé druhy se liší dle podmínek vyřízení, výše úroků a řešení splátek. Provozní, investiční a kontokorentní úvěry pro podnikatelskou činnost však nabízí každá větší banka v České republice. Vybrat si tak můžete z expresních a rychlých půjček, malých podnikatelských úvěrů, financování pohledávek nebo třeba výše zmíněných provozních úvěrů - všechny tyto jsou nejčastějšími formami půjček pro podnikatelskou sféru.

Dotace z Evropské unie

Členství České republiky v Evropské unii posunulo úvěrovou problematiku zase o něco dále. V dnešní době mají totiž malí i střední podnikatelé možnost čerpat nemalé prostředky ze strukturálních a kohezních fondů EU. Banky na tyto dotace navázaly a začaly poskytovat daleko výhodnější úvěry pro specifickou vrstvu společnosti - a to právě pro malé a střední podnikatele.

Úvěry a jejich variace

Peněžní ústavy žijí ve vysoké konkurenci, a protože podnikatelé představují lákavou investici, chvílemi se o nové klienty doslova perou. Proto si zjistěte, jaká je konkrétní nabídka na našem trhu a vyberte si pro sebe ideální úvěr, který bude vašim potřebám doslova šitý na tělo. Nebojte se navštívit více peněžních ústavů, stojí to sice čas, ale ušetřené peníze se vám vyplatí. Realtivní novinkou jsou také úvěry pro developery, úvěry online, nebankovní úvěry (vhodné pro ty z vás, kteří při žádosti o finanční injekci neuspěli v bance) a oddlužení podnikatelů.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: pepek námořník Neregistrovaný | 2010-09-13 11:05:53
napsal/a:
opravdu nenápadně trapná reklama...
Hodnocení: 0
Vložil: pepek námořník Neregistrovaný | 2010-09-13 11:05:34
Teďkom jít do úvěru tak se mi firma sesype. Navíc banky nejsou tak vstřícné jak si každý myslí. Nepůjčí každému.
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.