Ponořte se do sedacího pytle a relaxujte!

8.4.2010 | autor:

Ponořte se do sedacího pytle a relaxujte!Sháníte pohodlné sezení do vašeho bytu, ale nechcete si pořizovat těžkopádné pohovky a křesla? Toužíte po moderním kousku, který není příliš drahý, ale vypadá elegantně? A co takhle zkusit sedací pytle? Jsou hravé, veselé, zaručují vysoký komfort při sezení a navíc skvěle vypadají!

Sedací pytle pro všechny

Sedací pytle se těší stále větší oblibě a to jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Tomu odpovídá i široká nabídka sedacích pytlů na českém trhu. Tak překvapivě velký výběr pestrých barev a vzorů na běžném sedacím nábytku rozhodně nenajde. To ocení zejména děti, které se nikdy nechtějí nudit. Kožené varianty najdou své příznivce mezi dospělými. Jejich elegantní vzhled se bude skvěle vyjímat v každém obývacím pokoji. Zábavné a velmi pohodlné sedací pytle tak osvěží každý interiér.

Sedací pytle jsou vhodné i pro alergiky. Jejich výplň je tvořena polystyrenovými kuličkami, které lze podle potřeby vyjímat nebo doplňovat. Hodně naplněný vak bude pevnější podporou při sezení, ale nebude tak snadno tvarovatelný. Málo výplně zase způsobí propadnutí do nepřirozené pozice. Správné množství polystyrenového granulátu zaručí nejlepší podpěru tělu a potažmo i zdravou polohu páteře. Sezením v pytlích ulevíte bolesti zad a děti tím podporujete ve zdravém a přirozeném držení těla.

Vsaďte na kvalitu

Při pořizování sedacího pytle se rozhodně nenechejte zlákat pouze nízkou cenou. Ta může ukazovat na použití nekvalitního potahového materiálu, který se bude těžko udržovat v čistotě nebo na příliš malý nepohodlný rozměr sedacího pytle. Kvalitní sedací pytle jsou potaženy snadno omyvatelným materiálem. V některých případech je dokonce možné potah prát. Nové materiály umožňují použití sedacích pytlů i venku.

Sedací pytle všech možných tvarů i barev seženete už za tisíc korun. Obecně se dá říct, že pytle větších rozměrů budou poskytovat také vyšší komfort. Malé skladné sedací pytle můžete použít například jako podpěru pro nohy nebo alternativní sezení pro početnou návštěvu


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.