Květy ve vlasech

18.8.2009 | autor:

Květy ve vlasechLéto je ideálním obdobím pro neobvyklé kreace. Slunce zjemní i ty nejextravagantnější výstřelky, a proto si můžete dovolit trochu experimentovat. Protože oblečení potřebujeme nejméně za celý rok, můžeme se plně soustředit na zkrášlování vlasů. A když léto, tak romantika, když romantika, tak květiny!

Nebojte se rozkvést!

Květiny ve vlasech nejsou určeny jen pro nevěsty, směle s nimi můžete vyrazit například do města nebo na párty. Hodí se jak ke dlouhým rozpuštěným vlasům, tak ke krátkým sestřihům. Neodolatelně budou vypadat jako ozdoba drdolu nebo culíku. Oceníte je, zejména pokud si nestihnete umýt vlasy - zkrátka do nich vetkáte květinovou čelenku a budete za hvězdu!

Květinový účes

Pro vílí vzhled můžete použít květiny živé nebo umělé. Ty umělé se vyrábějí nejčastěji ze saténu, průsvitného tylu nebo jemného hedvábí. Pro běžné nošení je lepší vybírat z nenápadnějších tvarů a barev, na večer však můžete sáhnout i po zlatých nebo stříbrných variantách. Pokud byste raději měly ve vlasech květinu živou, pečlivě vybírejte takovou, která vydrží chvíli bez vody. Konvalinka, hrachor nebo gardénie by vám hned uvadly. Nejlépe se vám ve vlasech bude vyjímat orchidea, slunečnice nebo gerbera.

Květina jako inspirace

Pokud stále nemáte odvahu si květiny do vlasů vetknout, ale fascinují vás, vyberte si vaši nejoblíbenější a doneste ji své kadeřnici či kadeřníkovi jako inspiraci. Květina je navede nejen ke střihu, ale také k nezvyklým barevným odstínům. Jemné tvary sestřihu zvýrazní proužky pomněnkově modré nebo fialkové barvy, blond vlasům dodá nádech růže světle růžová.

Příroda je neomezený zdroj nejkrásnějších barev a tvarů, takže představuje ideální pole pro hledání nových kreací.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.