Dovolená v Chorvatsku jinak aneb odpočinek v mobilním domu

Dovolená v Chorvatsku jinak aneb odpočinek v mobilním domu

Chorvatsko je oblíbenou destinací českých dovolenkářů. Důvodů je mnoho. Dá se tam dojet autem, ceny jsou přijatelné a přežijete i bez znalosti angličtiny. Chorvatština je slovanský jazyk a tamní obyvatelé jsou na Čechy zvyklí. Kromě toho zde zažijete opravdu cokoliv, co vám přijde na mysl.

více

Jeannette Wallsová - Skleněný zámek

Jeannette Wallsová - Skleněný zámekSkleněný zámek (v originále The Glass Castle, vydáno v New Yorku v roce 2005) byl jedním z mých náhodných výběrů v městské knihovně. Neznámá knížka zvolená po velmi zběžném prolistování, jejímž účelem měla být relaxace o víkendu na chalupě. Nečekala jsem nic složitého. A nebylo to složité, zato ale nesmírně čtivé. Možná víc než ledasjaký thriller - vůbec jsem se od toho nemohla odtrhnout. Tenhle příběh jednoho dětství a dospívání je totiž opravdu napínavý - jde v něm o život. Často. A neobyčejně dlouho mi po přečtení ještě bloudil hlavou.
celý článek komentářů (1)

Jak si užít dovolenou s malými dětmi? Máme pro vás seznam tipů.

Jak si užít dovolenou s malými dětmi? Máme pro vás seznam tipů.Také už vás nebaví letošní léto plné mraků a deště a zvažujete, že přeci jenom pojedete někam za sluníčkem a k moři? Pokud máte malé děti, možná vám tento článek pomůže při rozhodování, jakou dovolenou zvolit a jak se připravit na případná úskalí.
celý článek komentářů (0)

Rhonda Byrne - The Secret (Tajemství)

Rhonda Byrne - The Secret (Tajemství)

„Držíte v rukou velké tajemství... Předávalo se z generace na generaci celé věky, vytoužené, skryté, ztracené, mnohokrát uloupené a prodané za ohromné sumy peněz. Staleté tajemství znaly vynikající osobnosti v dějinách: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - a řada dalších, vynálezců, teologů, vědců a velkých myslitelů. Nyní se jeho poznání otevírá světu."

celý článek komentářů (0)

Odolné ruční svítilny za super cenu

Odolné ruční svítilny za super cenuMáte chatu, kůlnu, nebo jiné místo kam nevede elektrická energie a potřebujte si pořídit nějakou ruční svítilnu? Pokud ano, obraťte se na naší firmu Tipa, spol. s.r.o., která patří mezi kvalitní dodavatele všeho zboží, které nějak souvisí s elektronikou. U nás naleznete různé druhy svítilen, můžete si vybrat ze široké nabídky baterek, ručních svítilen a čelovek. Z naší nabídky si jistě vybere každý. Naše svítilny jsou odolné a snesou i nějaký občasný pád na zem.
celý článek komentářů (1)

Proklatí páníčci? Pět protivných pejskařských prohřešků proti pořádku

Proklatí páníčci? Pět protivných pejskařských prohřešků proti pořádkuJsou protivnější psi, nebo jejich páníčci? Krátce poté, co jsem si pořídila psa, narazila jsem na internetu na bouřlivé diskuze na téma: pes a jeho pán - zkáza vyspělé městské civilizace. Pejskaři v nich byli popisováni jako šílení fanatici, pro něž božstvo, v které bezmezně věří, představuje jejich protivný čtyřnožec, nevychovaný, neposlušný, nečistotný, neestetický, jedním slovem nemožný. Nechci tuto tezi vyvracet a přesvědčovat čtenáře o tom, jak skvělí psi jsou. Dnes a denně pozoruji ostatní pejskaře, co dělají či nedělají, sebe nevyjímaje, a chtěla bych popsat pár skutečných pejskařských prohřešků.
celý článek komentářů (1)

Fenoménem poslední doby jsou servery hromadného nakupování

Fenoménem poslední doby jsou servery hromadného nakupováníK dnešnímu dni nenajdete patrně nikoho kdo by nevěděl, co jsou servery nabízející slevy při hromadném nakupování. Tzv. „slevomaty“ jsou v módě a těší se oblibě nejenom v Praze či v Brně.
celý článek komentářů (0)

Letní sport? Grilování. Jak vybrat správný zahradní gril

Letní sport? Grilování. Jak vybrat správný zahradní grilKrásné letní počasí vyloženě láká k venkovním aktivitám - venku můžete relaxovat, sportovat, pracovat... A v neposlední řadě také vařit a jíst! Vůně kouře a grilovaného masa prostě k létu patří stejně jako sluneční brýle a odpoledne u vody. Jaký gril si ale vybrat?
celý článek komentářů (1)

Tajemství drahých kamenů. Mají drahokamy léčivé schopnosti, nebo je to mýtus?

Tajemství drahých kamenů. Mají drahokamy léčivé schopnosti, nebo je to mýtus?Drahé kameny provázejí člověka od nepaměti, již v dávných dobách jim lidé přisuzovali čarovnou moc. Ať už šlo třeba o sugesci, věřili, že mají kladný vliv na jejich zdraví, štěstí, osud, tedy na celý jejich život. Proto byl tak velký zájem o různé vzácné kameny, které zdobily snad každého. V nošení drahých kamenů se skrývala nejen touha po kráse, ale také přání pozitivně ovlivnit svůj osud.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.