Dobré SEO má dlouhodobý efekt

Dobré SEO má dlouhodobý efekt

SEO neboli Search Engine Optimization je proces, pomocí nějž své stránky optimalizujete pro vyhledávače. Laicky řečeno vyhledávače přesvědčíte, že právě váš web stojí za to a měly by ho ukazovat uživatelům hned na předních příčkách, když někdo bude vyhledávat frázi související s vaším odvětvím. SEO neboli Search Engine Optimization je proces, pomocí nějž své stránky optimalizujete pro vyhledávače. Laicky řečeno vyhledávače přesvědčíte, že právě váš web stojí za to a měly by ho ukazovat uživatelům hned na předních příčkách, když někdo bude vyhledávat frázi související s vaším odvětvím. SEO neboli Search Engine Optimization je proces, pomocí nějž své stránky optimalizujete pro vyhledávače. Laicky řečeno vyhledávače přesvědčíte, že právě váš web stojí za to a měly by ho ukazovat uživatelům hned na předních příčkách, když někdo bude vyhledávat frázi související s vaším odvětvím.

více

Dívá se rozumný člověk na horory?

Dívá se rozumný člověk na horory?Podle čeho poznat, jestli je někdo opravdu rozumný? Nikdo z nás to asi nemůže spolehlivě rozsoudit. Pro běžné fungování máme rozdělený svět kolem nás alespoň v základu na dobré a na špatné. Rozumný člověk se pak drží toho dobrého a to špatné odmítá. Někdy je to poměrně jednoduché, často je ale odpověď mnohem spornější. Jak je to tedy s diváky hororů?
celý článek komentářů (0)

Poslední vládce větru - recenze

Poslední vládce větru - recenze"Shyamalan to zase zazdil," slyšel jsem z publika, když jsem odcházel z kinopremiéry filmu Poslední vládce větru, který je nejnovějším počinem známého režiséra M. Night Shyamalana. Pojďme se mu tedy podívat na zoubek.
celý článek komentářů (0)

Erica Jong - Strach z padesátky

Erica Jong - Strach z padesátkyMusím se přiznat, že když jsem před lety poprvé četla slavnou první knihu Ericy Jong Strach vzlétnout, bylo to především proto, že byla pověstně „sprostá". A byla. Vlastně jsem nikdy předtím nečetla od ženské autorky nic tak otevřeně mluvícího o sexuálních potřebách ženy. Jenže krom toho, že to byla kniha odvážná (v roce 1973 kdy v USA prvně vyšla, byla převratně odvážná a někdy koncem devadesátých let, kdy jsem ji já v Čechách četla se mi pořád ještě převratně odvážná zdála) se mi navíc jevila být vtipná, opravdová a vůbec ne povrchní. Zvláštní žena tahle Erica Jong. Zajímavá.
celý článek komentářů (0)

Dálkový ovladač (nejen) pro seniory

Dálkový ovladač (nejen) pro senioryV dnešním článku si představíme vysoce zajímavý dálkový ovladač HandleEasy 321rc. Společně se podíváme na jeho největší výhody a zjistíme, proč ho lze pokládat za neocenitelnou pomůcku pro seniory. Nechybí ani stručný návod věnovaný problematice naprogramování tlačítek a řada dalších informací.
celý článek komentářů (2)

Vyplatí se koupit nový telefon NOKIA N8?

Vyplatí se koupit nový telefon NOKIA N8?Finská společnost Nokia začíná prodávat špičku ze své nabídky telefonů: model N8. Má smysl uvažovat o jeho pořízení? Pokusme se dobrat odpovědi.
celý článek komentářů (1)

Říjen na zahrádce

Říjen na zahrádceNový seriál pro všechny zahradníky. Jak si poradit se zahrádkou během roku? A co je potřeba každý měsíc udělat, aby vám vaše zahrada pěkně vzkvétala? Následující řádky vám prozradí, na co všechno musíte v říjnu myslet, abyste se příští rok mohli těšit z rozkvetlé zahrady a úrodných zeleninových záhonků.
celý článek komentářů (2)

Přivítejte babí léto v Amiens

Přivítejte babí léto v Amiens
Amiens bylo v době antického Říma vůbec nejdůležitějším dopravním uzlem v tehdejší Galii. Několik let zde strávil i samotný Julius Caesar. Ani dnes není město opomíjeno. Sjíždějí se sem turisté z daleka, aby se podívali na opravdový skvost architektury – zdejší katedrálu Notre Dame. Amiens však není jen to. Město postavené na kanálech má báječnou atmosféru a připomíná oázu klidu jen kousek vzdálenou od rušné Paříže. Je bezesporu ideální pro jarní či podzimní prodloužený víkend.
celý článek komentářů (1)

Vinyly se vrací!

Vinyly se vrací!Hudební průmysl čelí již několik let potížím se stahováním hudby zdarma. Na internetu jsou snadno dostupná celá alba, takže posluchači nemají potřebu kupovat si drahá CD. Hudebníci tak za svou práci logicky získávají méně peněz. Po pár pokusech zamezit rozšiřování hudby přes internet se stále více kapel a zpěváků rozhodlo akceptovat nový trend a svou práci na internetu nabízet ke stažení z webů, které je finančně podpoří.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.