Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Motorkářská sezona je na spadnutí, proto je načase, abyste z motorky konečně sejmuly plachtu na motorku, která ji v posledních měsících chránila. Právě zimní období potvrzuje, že plachta na motorku je nezbytným doplňkem, bez kterého nedáte ani ránu. Je totiž výjimečnou ochranou vašeho stroje, na kterého nedáte dopustit.

více

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krveJedním z největších filmových taháků letošních prázdnin se stal v pořadí již šestý film o mladém čaroději Harrym Potterovi. Sto čtyřiceti tří minutový snímek anglického režiséra Davida Yatese natočený na motivy stejnojmenné knihy anglické spisovatelky J. K. Rowlingové přináší značnou dávku dobrodružství i napětí.
celý článek komentářů (0)

Facebook: kamarád nebo časovaná bomba?

Facebook: kamarád nebo časovaná bomba?Facebook je všude. Mluví o něm kamarádi, známí, dokonce i Evropská komise. Facebook je zkrátka fenomén. O co jde? Jedná se o největší webovou sociální síť vůbec, která svým uživatelům přináší množství výhod. Na druhou stranu s sebou nese, bohužel, i skrytá nebezpečí. Nakolik je třeba být opatrný?
celý článek komentářů (0)

Luhačovice: lázně a relax

Luhačovice: lázně a relax Nechat se hýčkat příjemnými procedurami, perličkovými lázněmi, masážemi a zábaly, k tomu ochutnávat zdravé dobroty lázeňské kuchyně, procházet se krásnými zahradami, nasávat klidnou atmosféru a sem tam se vydat za kulturou. zni vám to jako ráj? Pak vězte, že tento ráj nese jméno Luhačovice.
celý článek komentářů (1)

Máme doma strašilku

Máme doma strašilku
Pokud uvidíte na návštěvě u známých akvárium plné větviček, nelekněte se, když se některá z těchto „rostlin“ pohne. Nestojí před vámi žádná magická hádanka, vaši přátelé jsou jen nadšenými chovateli strašilek! Vše, co je důležité vědět o strašilkách a jejich chovu se dozvíte v následujících řádcích.
celý článek komentářů (0)

Radiohead míří do Prahy

Radiohead, jedna z nejvýznamnějších a nejslavnějších kapel současné světové hudby, zavítá dvacátého třetího srpna vůbec poprvé do České republiky. Skupina, s níž se často pojí mimo jiné i slova jako alternativa a ekologie vystoupí pod širým nebem v areálu výstaviště v pražských Holešovicích. Zprostředkovatelská agentura slibuje výjimečný zážitek a koncertní událost číslo jedna letošního roku.
celý článek komentářů (0)

Lago di Garda: tak trochu jiná dovolená

Lago di Garda: tak trochu jiná dovolená
Hledáte pro svou letošní dovolenou zajímavou lokalitu? Máte plné zuby uřvaných německých turistů a pláží nacpaných k prasknutí? Láká vás cyklistika, turistika a jste milovníky přírody? Pak neváhejte na mapě vyhledat tři slova – Lago di Garda.
celý článek komentářů (0)

Leasing stále vede

Leasing stále vedeSoučasná ekonomická krize působí zvraty ve všech průmyslových oblastech. Snad nejvýrazněji vnímáme pohyb v průmyslu automobilovém. Pro běžného uživatele je zajímavý zejména fakt, že cena automobilů významně klesla, což má za následek zvýšený zájem o koupi auta. Myšlenku na pořízení nového vozidla tak zvažuje nejeden z nás. Největším problémem, se kterým se v této situaci setkáme, jsou finance. Pokud nemáme hotovost, nezbývá nám než využít jinou možnost placení. Mezi stále nejoblíbenější patří leasing. Pojďme se tedy podívat, co to leasing vlastně je a na co si při jeho zřizování dát pozor.
celý článek komentářů (0)

Karel Hynek Mácha: Máj

Karel Hynek Mácha: MájKdo by neznal příběh Máje. Vrcholná romantická báseň, kdy Vilém, strašný lesů pán, zabije svůdce své milé Jarmily, aniž by tušil, že zabil svého otce. Tragédie, která se tak před námi rozprostírá, nemá obdoby: Vilém se ve vězení mučí chmurnými myšlenkami a nakonec je popraven. Jarmila, která než aby se trápila svou hanbou a smrtí muže, kterého milovala, raději dobrovolně ukončuje svůj život skokem ze strmé skály. A krásná májová příroda? Zůstává k hrůze, která se děje kolem ní, netečná. Krásná, hrdá a netečná.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.