Co zkontrolovat před delší cestou autem?

Co zkontrolovat před delší cestou autem?

Období letních dovolených se sice blíži rychle ke konci, ale dlouhé cesty autem jsou pro mnohé řidiče i častou pracovní záležitostí. Pojďte si společně zopakovat, co nezapomenout zkontrolovat na svém autě před dlouhou dovolenkovou či pracovní cestou.

více

Notebook nebo stolní počítač?

Notebook nebo stolní počítač?Lámete si hlavu nad tím, zda si pořídit notebook nebo raději stolní počítač? Díky moderním technologiím se notebook kvalitou přiblížil stolnímu počítači, a proto spousta z nás stojí před touto otázkou, kterou bychom ještě před pár lety zřejmě dlouho neřešili. Ovšem pořídit v dnešní době výkonný notebook za cenu kolem patnácti tisíc již není žádný problém. Jaké jsou další výhody a nevýhody, se kterými se můžeme setkat jak u počítače, tak u notebooku?
celý článek komentářů (4)

Tvorba zahrady

Tvorba zahrady

Většina z nás touží po krásné zahradě okolo domu. Pokud takový dům vlastníme, tak nám již nic nebrání v uskutečnění našeho snu. Umění vytvořit zahradu se učí na vysokých školách, ale při troše vynalézavosti to zvládne každý z nás. Jediným způsobem, jak vytvořit pěknou zahradu, je zkusit to. Rostliny můžete kdykoli vytrhnout nebo přesadit, takže je malá šance, že něco zkazíte. Zahradničení je v podstatě umění a jako v každém umění i zde existují jistá pravidla, ale vždy převládá osobní vkus. Seznamme se tedy alespoň s několika základními body, kterých se držet při kompozici zahrady a kombinování rostlin.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.