Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Přemýšlíte, kam se vydat na motorce, zatímco je u nás již chladné počasí? Řešením mohou být zahraniční motoexpedice do některé z teplejších zemí, kde příznivé podmínky panují prakticky po celý rok. Nechte se inspirovat.

více

Jak vybírat praktické cestovní tašky

Jak vybírat praktické cestovní taškyNadcházející jaro v každém z nás pomalu probouzí těšení na letní dovolenou, cestování a různé výlety. Tyto cesty se bez praktické cestovní tašky neobejdou, ať už jedete jen na víkend, nebo na celý týden. Do něčeho si zabalit jednoduše musíte.
celý článek komentářů (0)

Březen na zahradě. Tipy a triky, aby vaše zahrada jen kvetla!

Březen na zahradě. Tipy a triky, aby vaše zahrada jen kvetla!Konečně jsme se dočkali! Jaro začalo, příroda se probouzí po dlouhém zimním spáku a všichni zahrádkáři mají proto v těchto dnech pohotovost. Co vaše zahrádka potřebuje takto zkraje zahradnické sezóny se dozvíte v násedujícím článku.
celý článek komentářů (0)

Julie Powellová – Julie&Julia (Můj rok nebezpečného vaření)

Julie Powellová – Julie&Julia (Můj rok nebezpečného vaření)Od knihy Julie&Julia (Můj rok nebezpečného vaření) jsem toho mnoho nečekala. Vlastně si většinou podobný druh literatury ani nepůjčuji. Knížky podle filmu, nebo spojené s úspěšným filmem, mě nikdy moc nezajímaly. Fotky z „trháku" s Meryl Streepovou na obálce mají asi přilákat čtenáře, ale na tohle mě nedostanou, myslela jsem si. Notabene když jsem film neviděla. Pak jsem ale přece jen znejistěla, protože mi bliklo hlavou, že by to celé snad mělo být hlavně o vaření?!
celý článek komentářů (1)

Mám psa. Jsem pejskař?

Mám psa. Jsem pejskař?Mám psa. Jsem pejskař? Tuhle otázku jsem si začala klást hned po pár dnech, kdy jsem si pořídila psa. Předtím mě totiž ani nenapadlo, že pořízením psa si pořizuji i ostatní pejskaře a že sama se budu muset s vlastním pejskařstvím identifikovat a vyrovnat.
celý článek komentářů (0)

Černý blesk

Černý bleskUkázka filmu Černý blesk mě zaujala, proto jsem se o něj začal zajímat. Bohužel jsem se ale dočetl, že se vůbec nedostane do českých kin. Musel jsem proto počkat až na DVD premiéru. A čekání se skutečně vyplatilo.
celý článek komentářů (0)

Hromadné nakupování a jak se v něm vyznat

Hromadné nakupování a jak se v něm vyznatSlyšeli jste již o hromadném nakupování? Tento nový způsob nakupování zboží a služeb přes internet v současné době zachvátil celou Českou republiku a nejrůznější slevové portály přicházejí denně s desítkami výhodných nabídek. Pojďme se tedy podívat na to, co od kolektivního nakupování čekat a co stojí za velkou oblibou, které se těší.
celý článek komentářů (3)

Únor na zahradě

Únor na zahraděCo potřebuje vaše zahrada v únoru? Přečtěte si další díl našeho zahrádkářského seriálu. Dozvíte se mimo jiné také to, jaké rostlinky vysadit a že je čas na to, abyste prořezali dřeviny.
celý článek komentářů (0)

Hon na čarodějnice

Hon na čarodějniceNicolas Cage je v kurzu, ale posledních pár let, je to spíše na škodu. Jeho filmy - jmenovitě Nebezpečný cíl, Ghost Rider a další skončí nebo již skončily na pomyslném dnu světové kinematografie. Naštěstí má i světlé chvilky: role v Kick-ass, Proroctví nebo jeho předposlední Čarodějův učeň, který byl docela koukatelný, i když celosvětově propadl. Stejný osud s největší pravděpodobností čeká i jeho poslední snímek Hon na čarodějnice.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.