Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Motorkářská sezona je na spadnutí, proto je načase, abyste z motorky konečně sejmuly plachtu na motorku, která ji v posledních měsících chránila. Právě zimní období potvrzuje, že plachta na motorku je nezbytným doplňkem, bez kterého nedáte ani ránu. Je totiž výjimečnou ochranou vašeho stroje, na kterého nedáte dopustit.

více

Zahradní domky

Zahradní domkyVlastnit zahradu znamená nejen užívat si kousku přírody i v betonovém městě, ale také nutnost starat se o ni a opečovávat ji. Proto často stojíme před otázkou, kam uklízet potřebné náčiní či jak strávit na zahradě delší čas, aniž bychom se museli vracet večer domů. Řešením jsou zahradní domky.
celý článek komentářů (0)

Jak vybrat tonery

Jak vybrat toneryNa trhu existuje hned několik typů inkoustových cartridgí, tedy barev do tiskárny. Než se pro určitý druh rozhodnete, měli byste strávit nějaký čas zjišťováním výhod a nevýhod jednotlivých kusů. Špatná cartridge může způsobit nemalé potíže vaší tiskárně a v mnoha případech vede i k její celkové destrukci.
celý článek komentářů (0)

Do Vídně nejen na vánoční trhy

Do Vídně nejen na vánoční trhy Hlavní město sousedního Rakouska najdeme co by kamenem dohodil. Už jen to je důvod k návštěvě. Bývalé císařské město však nabízí mnohem víc. Majestátní Vídeň vás nadchne, ať už je důvod vaší návštěvy jakýkoliv. S dětmi se můžete vydat do zábavního parku, s přáteli na ochutnávku místní specialisty – sachr dortu, s vaší drahou polovičkou projít všechny památky a před Vánoci si můžete užít neopakovatelnou atmosféru na místních trzích.
celý článek komentářů (0)

Chceš mě, chci tě

Chceš mě, chci těRomantických komedií o vztazích mezi muži a ženami není nikdy dost. Ať už jsou tyto filmy zdařilé či nezdařilé, vždy si své diváky najdou, protože srdeční záležitosti na plátně přitahují diváky do kin jako magnet snad již od nepaměti. Nová romantická komedie s názvem Chceš mě, chci tě (The Ugly Truth) v hlavní roli s Katherine Heigl a Gerardem Butlerem patří k tomu lepšímu, co tento žánr nabízí. A pozor: Tentokrát si na své přijdou i muži!
celý článek komentářů (0)

Vypsaná fixa - Klenot!

Vypsaná fixa - Klenot!9.9. 2009 v 9:00 se narodilo nové album české punkové kapely Vypsaná fixa. Pět devítek pomohlo na svět desce s názvem Klenot. Zajímavé není jen datum vpuštění alba do éteru, ale také způsob, jakým ho můžete získat vy! Na portálu T-Music si můžete tento Klenot stáhnout a zaplatit za něj, kolik chcete. Tento způsob prodeje je známý spíše v zahraničí, u nás ho vyzkoušela například kapela Wohnout. Jeho hlavní myšlenkou je umožnit fanouškům koupi alba za tolik peněz, kolik si mohou dovolit.
celý článek komentářů (0)

Karaoke a karaoke bary

Karaoke a karaoke baryKdyž se řekne karaoke, téměř každý u nás ví, co si pod tímto pojmem představit. Amatérský zpěvák v ruce drží mikrofon a na celý podnik zpívá před početným publikem populární píseň známého interpreta. Drží se hudby, která je zcela zbavena původního zpívaného hlasu a na pomoc sleduje text, který běží na obrazovce či na plátně a postupně se zabarvuje tam, kde se píseň právě nachází, což zpěvákovi pomáhá držet rytmus. Věděli jste však, že karaoke ve své originální podobě vypadá úplně, ale úplně jinak?
celý článek komentářů (1)

Autolékárnička - povinná výbava auta od 15.9.2009

Autolékárnička - povinná výbava auta od 15.9.2009V nedávné době na sebe upozornilo Ministerstvo dopravy novou vyhláškou upravující povinnou výbavu aut. Rozruch, který způsobily změny ve vybavení autolékárničky, však rychle opadl. Hlavním důvodem je zřejmě fakt, že ačkoli novela upravující vybavení autolékárničky platí od 15. 9. 2009, nový obsah je povinný až od 1. 1. 2011. V mezidobí je možné používat obě varianty. 
celý článek komentářů (0)

J.R.R.Tolkien: Pán prstenů

J.R.R.Tolkien: Pán prstenůUž se vám někdy stalo, že jste při četbě přestali vnímat vše okolo sebe a byli jste dokonale vtaženi do děje knihy? Najednou zmizely ruce otáčející stránky, listy a kniha před vámi a vy jste stáli v lese, v bitvě, na hostině, hladověli, trpěli i smáli se s hrdinami příběhu... Že ne? Pokud chcete zažít něco podobného, je Pán prstenů tou pravou knihou: strhne, uchvátí a vtáhne. Na tomto faktu neubírá nic ani filmové zpracování a i když víte předem, jak kniha dopadne, nezmenší to o nic váš zážitek z četby.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.