Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Studentské finanční možnosti bývají omezené. Přesto se dnešní středoškoláci a vysokoškoláci neobejdou bez vlastního notebooku. Jak takovou situaci řešit?

více

Rhonda Byrne - The Secret (Tajemství)

Rhonda Byrne - The Secret (Tajemství)

„Držíte v rukou velké tajemství... Předávalo se z generace na generaci celé věky, vytoužené, skryté, ztracené, mnohokrát uloupené a prodané za ohromné sumy peněz. Staleté tajemství znaly vynikající osobnosti v dějinách: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - a řada dalších, vynálezců, teologů, vědců a velkých myslitelů. Nyní se jeho poznání otevírá světu."

celý článek komentářů (0)

Odolné ruční svítilny za super cenu

Odolné ruční svítilny za super cenuMáte chatu, kůlnu, nebo jiné místo kam nevede elektrická energie a potřebujte si pořídit nějakou ruční svítilnu? Pokud ano, obraťte se na naší firmu Tipa, spol. s.r.o., která patří mezi kvalitní dodavatele všeho zboží, které nějak souvisí s elektronikou. U nás naleznete různé druhy svítilen, můžete si vybrat ze široké nabídky baterek, ručních svítilen a čelovek. Z naší nabídky si jistě vybere každý. Naše svítilny jsou odolné a snesou i nějaký občasný pád na zem.
celý článek komentářů (1)

Proklatí páníčci? Pět protivných pejskařských prohřešků proti pořádku

Proklatí páníčci? Pět protivných pejskařských prohřešků proti pořádkuJsou protivnější psi, nebo jejich páníčci? Krátce poté, co jsem si pořídila psa, narazila jsem na internetu na bouřlivé diskuze na téma: pes a jeho pán - zkáza vyspělé městské civilizace. Pejskaři v nich byli popisováni jako šílení fanatici, pro něž božstvo, v které bezmezně věří, představuje jejich protivný čtyřnožec, nevychovaný, neposlušný, nečistotný, neestetický, jedním slovem nemožný. Nechci tuto tezi vyvracet a přesvědčovat čtenáře o tom, jak skvělí psi jsou. Dnes a denně pozoruji ostatní pejskaře, co dělají či nedělají, sebe nevyjímaje, a chtěla bych popsat pár skutečných pejskařských prohřešků.
celý článek komentářů (1)

Fenoménem poslední doby jsou servery hromadného nakupování

Fenoménem poslední doby jsou servery hromadného nakupováníK dnešnímu dni nenajdete patrně nikoho kdo by nevěděl, co jsou servery nabízející slevy při hromadném nakupování. Tzv. „slevomaty“ jsou v módě a těší se oblibě nejenom v Praze či v Brně.
celý článek komentářů (0)

Letní sport? Grilování. Jak vybrat správný zahradní gril

Letní sport? Grilování. Jak vybrat správný zahradní grilKrásné letní počasí vyloženě láká k venkovním aktivitám - venku můžete relaxovat, sportovat, pracovat... A v neposlední řadě také vařit a jíst! Vůně kouře a grilovaného masa prostě k létu patří stejně jako sluneční brýle a odpoledne u vody. Jaký gril si ale vybrat?
celý článek komentářů (1)

Tajemství drahých kamenů. Mají drahokamy léčivé schopnosti, nebo je to mýtus?

Tajemství drahých kamenů. Mají drahokamy léčivé schopnosti, nebo je to mýtus?Drahé kameny provázejí člověka od nepaměti, již v dávných dobách jim lidé přisuzovali čarovnou moc. Ať už šlo třeba o sugesci, věřili, že mají kladný vliv na jejich zdraví, štěstí, osud, tedy na celý jejich život. Proto byl tak velký zájem o různé vzácné kameny, které zdobily snad každého. V nošení drahých kamenů se skrývala nejen touha po kráse, ale také přání pozitivně ovlivnit svůj osud.
celý článek komentářů (0)

Červen na zahradě - pěstujte květiny a zeleninu, ale také dobré vztahy se sousedy!

Červen na zahradě - pěstujte květiny a zeleninu, ale také dobré vztahy se sousedy!Každý si svou ideální zahradu přestavujeme jinak, společným cílem je však zahrada zdravá a bezpečná - zahrada, kde se nebudeme muset bát sníst vlastní ovoce a zeleninu, zahrada, kde si budeme moci bez obav lehnout do trávníku. Obecně se tvrdí, že není nad jablíčko z vlastní zahrádky, že jen tehdy opravdu víme, co jíme; a že chuti a vůni vlastnoručně vypěstované jahůdky se nic nevyrovná. Je tomu tak ale skutečně?
celý článek komentářů (0)

Josef Valenta: Scénologie krajiny. Krajina – cesta ven/dovnitř a zase zpátky

Josef Valenta: Scénologie krajiny. Krajina – cesta ven/dovnitř a zase zpátkyKrajina je scénou, v níž jsme loutkami, ale i scénou, kterou můžeme sami přímo ovlivňovat tím, že se podílíme na jejím realizování. Vnímejme ji tedy jako prostor, který zasahuje do nás a my zasahujeme do něj. Tyto vnější zásahy přírody, do lidských osudů a naopak zásahy lidských rukou do přírody, byly reflektovány z mnoha stran, zachyceny v krásné i odborné literatuře a v neposlední řadě i v příbězích skutečných životů. Zamysleme se však nad tím, jakým způsobem se může krajina, kterou procházíme, otiskovat „dovnitř" člověka.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.