Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Přemýšlíte, kam se vydat na motorce, zatímco je u nás již chladné počasí? Řešením mohou být zahraniční motoexpedice do některé z teplejších zemí, kde příznivé podmínky panují prakticky po celý rok. Nechte se inspirovat.

více

Vanuatu: dovolená v dobrodružném Pacifiku

Vanuatu: dovolená v dobrodružném PacifikuExistuje spousta vzdálených míst, o nichž každý pravý cestovatel rád sní. Tajně touží, aby jeho putovní bota pošlapala místní půdu, zanechala stopu na nekončících slunných plážích, spočinula ve stínu palem a zároveň zabořila svou podrážku do hlíny deštných lesů a vystoupila na vrchol s půvabným výhledem. Jedním takovým snovým místem může být právě Vanuatu.
celý článek komentářů (5)

Táňa Keleová-Vasiliková a její román Modrý dům

Táňa Keleová-Vasiliková a její román Modrý důmSlovenská spisovatelka Táňa Keleová-Vasilková ve většině svých románů líčí a popisuje obyčejné lidské osudy, se kterými se můžeme potkat i ve svém okolí. Také v románu Modrý dům je vylíčen osud jedné velké rodiny, vyprávěný její nejstarší členkou.
celý článek komentářů (0)

Dva podzimní čtenářské tipy. O figurách, které dávno leží vedle šachovnice

Dva podzimní čtenářské tipy. O figurách, které dávno leží vedle šachovnice

Znáte nějaký lepší program pro sychravé podzimní dny než čelit jejich nevlídnosti v teplu domova s dobrou knížkou? Následující čtenářské tipy jsou podzimní hned dvakrát - jsou to odrazy „podzimu života" v literatuře, jsou to příběhy o „figurách", které zdánlivě už dobu leží vedle „šachovnice".

celý článek komentářů (3)

Milovníci jazzu a dobrého jídla – vzhůru na loď!

Milovníci jazzu a dobrého jídla – vzhůru na loď!Pokud chcete svému partnerovi nebo partnerce dopřát opravdovou romantiku se vším všudy, jeden tip bychom pro vás měli. Pozvěte svou drahou polovičku na romantickou plavbu po Vltavě a ještě ji spojte s krásnou jazzovou hudbou a skvělou večeří pro dva!
celý článek komentářů (0)

Simple Plan - Get your heart on. Nové album a reportáž z koncertu

Simple Plan - Get your heart on. Nové album a reportáž z koncertu Letos v červnu vyšlo v tuzemsku nové album oblíbené punk-rockové skupiny Simple Plan. A nejen to! Na začátku září se konal jejich dlouho očekávaný koncert v Praze, což byl pro každého českého posluchače svátek. A byl to svátek i pro mě, protože já, velký fanoušek této kapely, jsem si ho prostě nemohl nechat ujít.
celý článek komentářů (0)

Jak jedli naši předkové? Dopřejte si středověkou hostinu!

Jak jedli naši předkové? Dopřejte si středověkou hostinu!Už jste si někdy říkali, jaké by to asi bylo, kdybyste se dostali do středověku? Co byste zažívali? Jak byste komunikovali? Jaké oblečení nosili, ale hlavně: co byste jedli? Stroj času bohužel nemáme, ale pokud patříte k těm, kdo rádi zkouší nové věci, ale zároveň vás zajímá historie, máme pro vás tip na neobvyklý zážitek, který naplní oba vaše zájmy. Zkuste si po vzoru našich předků dopřát středověkou hostinu, hodokvas, za který by se nemusel stydět ani Karel IV.!
celý článek komentářů (0)

Fantasy aneb Kdo rád létá na dracích a ohání se hůlkou, ať udělá čárku!

Fantasy aneb Kdo rád létá na dracích a ohání se hůlkou, ať udělá čárku!Původně měl být tenhle článek věnován jednomu jedinému fantasy románu. Ale čím víc jsem se na něj chystala, tím jasnější mi bylo, že spíše než nad jednou knihou bych se ráda zamyslela nad celým žánrem fantasy literatury a následně v menší sérii článků zmínila ne jednoho, ale rovnou několik svých „miláčků".
celý článek komentářů (4)

Zábavný a zdravý pohyb doma? Ano - taneční podložky!

Zábavný a zdravý pohyb doma? Ano - taneční podložky!Chcete rozhýbat své tělo, zlepšit fyzičku, pořádně se odreagovat a přitom máte málo času na návštěvu sportovních center? Pořiďte si domů taneční nebo cvičební podložku od DDR.CZ. Kdykoliv ji můžete připojit k počítači nebo k televizi a začít s aktivním pohybem.
celý článek komentářů (1)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.