Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Plachty na motorku oceníte nejen během léta

Motorkářská sezona je na spadnutí, proto je načase, abyste z motorky konečně sejmuly plachtu na motorku, která ji v posledních měsících chránila. Právě zimní období potvrzuje, že plachta na motorku je nezbytným doplňkem, bez kterého nedáte ani ránu. Je totiž výjimečnou ochranou vašeho stroje, na kterého nedáte dopustit.

více

Na svatého Valentýna

Na svatého ValentýnaTaké každoročně na svatého Valentýna zažíváte spíše hořká zklamání než zamilované chvilky jako vystřižené z amerických slaďáků? Nejste vůbec sami. Že Valentýn nerovná se létání na růžovém obláčku, o tom vás přesvědčí plejáda předních hollywoodských herců, kteří si v nové romantické komedii Na svatého Valentýna (St Valentine´s Day) užijí nejeden karambol a životní poučení.
celý článek komentářů (0)

How I met your mother aneb Jak jsem poznal vaši matku

How I met your mother aneb Jak jsem poznal vaši matkuOd dob světového úspěchu amerického seriálu Přátelé jsme museli čekat až do roku 2005 na podobný fenomén. Tím se stal rovněž seriál americké produkce známý pod zkratkou HIMYM. Zajímavé je, že mezi českými diváky získal popularitu ještě dříve, než ho uvedla některá z tuzemských televizních stanic. How I met your mother se do češtiny překládá doslova – Jak jsem poznal vaši matku.
celý článek komentářů (0)

Deset důvodů, proč tě nenávidím

Deset důvodů, proč tě nenávidímBýt romantickou a navíc americkou teenagerovskou komedií obvykle znamená být předem odsouzena jako prostoduchá blbost bez kvalitních dialogů, se spoustou krásných nahých těl a vulgárních vtipů. Byla by ovšem škoda do tohoto pytle hodit i milou komedii z roku 1999 s názvem Deset důvodů, proč tě nenávidím. Film s originálním názvem 10 things I hate about you natočil podle scénáře Karen McCullah-Lutz režisér Gil Junger.
celý článek komentářů (0)

Simpsonovi

SimpsonoviSimpsonovi - dnes již kultovní seriál, na jehož motivy jsou vytvářena další díla amerických scénáristů, představoval ve své době obrovskou novinku. Také proto se Simpsonovým dostalo vysoké popularity téměř ve všech zemích světa. Ostatně, příběhy bláznivého Homera, úzkostlivé Marge a jejich nezbedných dětí se i dnes těší velké oblibě. Patříte také vy k fanouškům springfieldské rodinky?
celý článek komentářů (0)

Nějak se to komplikuje

Nějak se to komplikujeVtipný příběh ze života, romantická zápletka, vkusná hudba i kulisy a skvělé herecké výkony – těmito atributy se chlubí nová americká komedie (nejen) pro starší ročníky. Filmová novinka Nějak se to komplikuje (v originále It´s Complicated) je ideální pro dlouhé zimní večery strávené se sklenkou dobrého vína a preclíků. Komedie s legendární Meryl Streep vám nejen zlepší náladu, ale s přehledem také ukáže, že milostné karamboly se nevyhýbají ani jedincům s pěti křížky na krku.
celý článek komentářů (0)

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)Co s čtveřicí zapálených fyziků udělá atraktivní blondýna, která se přistěhuje do protějšího bytu? Nejen odpověď na tuto otázku se dozvíte v novém americkém sitcomu The Big Bang Theory (v češtině Teorie velkého třesku), který před vámi odhalí mnohá z tajemství fyzikálního světa, ale také světa vztahů, přátelství a lásky.
celý článek komentářů (0)

Gossip Girl (Super Drbna)

Gossip Girl (Super Drbna)Zdá se vám občas, že závist je všudypřítomná a drby letí v kolektivu rychlostí blesku? To jste se ještě nesetkali s Gosssip Girl neboli Super Drbnou, které neunikne žádné tajemství. A že v new yorských vysokých kruzích není o skandály nouze! Pojďte spolu s námi a Gossip Girl nakouknout pod pokličku životních peripetií krásných, mladých a úspěšných studentů z Upper East Side.
celý článek komentářů (0)

Přátelé (Friends)

Přátelé (Friends)Seriál Přátelé (Friends) patří mezi nejúspěšnější díla svého žánru na světě. Celkem má na svém kontě deset sérií, které se natáčely od roku 1994 celých deset let, a miliony fanoušků v mnoha zemích světa. Nejpopulárnější komediální seriál všech dob určil hranice tohoto žánru a o jeho popularitě svědčí například počin Japonců, kteří ho dokonce převedli do virtuálního světa oblíbené hry The Sims.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.