Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Studentské finanční možnosti bývají omezené. Přesto se dnešní středoškoláci a vysokoškoláci neobejdou bez vlastního notebooku. Jak takovou situaci řešit?

více

Exotická dovolená v zimě

Exotická dovolená v ziměZimní období si tradičně většina z nás spojuje se zimními sporty. Zatímco někdo si bez dovolené na horách nedokáže zimu ani představit, jiní o ní neuvažují ani na chvilku a přemýšlejí, jak se jí vyhnout. Stále levnější letecká doprava jim to umožní a cestovní kanceláře se předhánějí ve výhodnějších nabídkách cest za teplem. Máte-li odvahu, čas a našetřené peníze, neváhejte a vyrazte za sluncem, teplem, mořem a krásnou přírodou do exotických zemí!
celý článek komentářů (0)

NightWork

NightWorkNa výsluní české hudební scény se dere mladá svižná kapelka s názvem NightWork. Čerství držitelé Českého slavíka pro Skokana roku v kategorii hudebních skupin nyní očekávají další možné ocenění. Jsou nominováni do Hudebních cen televize Óčko v kategorii nejlepší hudební videoklip a nejlepší domácí kapela. Výsledky této soutěže se dozvíte 25. února v pražské Incheba Aréně.
celý článek komentářů (1)

Photoshop pro laiky i profesionály

Photoshop pro laiky i profesionályProfesionální program na upravování a sekundární zpracování digitálních fotografií Photoshop nabízí i nejnáročnějšímu uživateli to, po čem touží. I když se na první pohled může zdát zbytečně složitý, nepřehledný a nepochopitelný, naučit se s ním pracovat stojí za to. Většinu fotografií pak zvládnete upravit do rozměrů svých představ za necelé čtyři minuty.
celý článek komentářů (0)

Krmítko pro ptáky

Krmítko pro ptákyZima se blíží, zahradu jste již zazimovali, avšak příjemné počasí několika posledních dnů vás do ní neustále láká. Koukáte ven a říkáte si, co jí tak schází, co byste ještě mohli udělat. Zadívejte se pořádně a uvidíte obyvatele, kteří zimu snášejí hůře než my a budou rádi za každou pomoc – ptáci. Krmítko pro ptáky dodá vaší zahradě šmrnc a ještě se tím odměníte ptáčkům, kteří vás během sezóny zbavují škůdců.
celý článek komentářů (0)

Oblečky pro psy – paráda nebo nutnost?

Oblečky pro psy – paráda nebo nutnost?Dříve byl pejsek v oblečku raritou a všichni se za ním i za jeho pány pobaveně či s úšklebkem otáčeli. Dnes však patří oblečky pro psy k obvyklé výbavě většiny chovatelů a jejich čtyřnohých mazlíčků. Může za to jednak móda a módní trendy, které se z lidí přesunuly také na psy, ale především vysoká obliba trpasličích a hladkosrstých plemen, která jsou v zimě více náchylná k onemocnění a nachlazení. Proto bez oblečení pro psy ani ránu!
celý článek komentářů (0)

Avatar

AvatarJen málokterému filmu se podaří vzbudit taková očekávání diváků, jako se to povedlo revolučnímu velkofilmu Avatar, který zaútočil na naše kina v polovině prosince tohoto roku. Trojrozměrný velkofilm Avatar využívající nejnovější počítačové animace pod vedením oscarového režiséra Jamese Camerona nabízí pohádkovou cestu na jinou planetu obývanou modrými tvory. Velkolepá podívaná může začít!
celý článek komentářů (5)

Silvestr 2009 v Paříži

Silvestr 2009 v PařížiSilvestrovská noc má pro mnohé magickou moc slibující netušené zážitky i lepší zítřky. Možná proto každoročně přemýšlíme, co budeme v ten den dělat. Pořádat párty? Jet na hory s přáteli? Strávit večer s nejbližšími u zábavného televizního pořadu? Chata? Restaurace? Možností je mnoho, přesto bychom rádi něco jiného. Něco speciálního. A co takhle Paříž?
celý článek komentářů (0)

Co dát zvířatům pod stromeček?

Co dát zvířatům pod stromeček?O Vánocích dáváme dárky těm, na kterých nám záleží a které milujeme. Kromě nejbližších lidí, jako jsou rodiče, sourozenci, partneři, děti a přátelé se však hluboko do našich srdcí zapisují i naši zvířecí miláčci. A vůbec nezáleží na tom, jedná-li se o psa, kočku, fretku, křečka, želvu, koně nebo třeba rybičky či sklípkana. Čím potěšit zvířata na Vánoce?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.