Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Vydejte se na zahraniční motoexpedici plnou adrenalinové zábavy

Přemýšlíte, kam se vydat na motorce, zatímco je u nás již chladné počasí? Řešením mohou být zahraniční motoexpedice do některé z teplejších zemí, kde příznivé podmínky panují prakticky po celý rok. Nechte se inspirovat.

více

Lyžování v Rakousku

Lyžování v RakouskuTradiční rakouské vysokohorské vesničky rok co rok lákají svou malebnou krásou a příjemnou domáckou atmosférou tisíce turistů z celého světa, kteří touží po oddechu. Lyžování v Rakousku se stále více stává populární i u českých lyžařů. Tuzemské hory mohou kvalitním lyžařským střediskům v Rakousku bohužel jen stěží konkurovat.
celý článek komentářů (0)

Hřejiví plyšáci do mikrovlnky

Hřejiví plyšáci do mikrovlnkyMrazivé počasí v nás zcela přirozeně probouzí touhu po teple. Často se však nemůžeme zahřát ani pod peřinou a kvůli zimě oka nezamhouříme. Když nepomáhají teplé ponožky ani čaj (třebaže ochucený kapkou něčeho ostřejšího), můžete vyzkoušet praktickou a milou novinku: hřejivého plyšáka do mikrovlnky.
celý článek komentářů (0)

New Yorku, miluji Tě!

New Yorku, miluji Tě!Jistě máte ještě v blahé paměti úspěšný film z roku 2006 s názvem Paříži, miluji Tě!, který zobrazoval toto odvěké město lásky pohledem několika režisérů. Láska na několik způsobů na nás čeká i ve volném pokračování experimentálního cyklu Města lásky, hlavní roli tentokrát hraje americké město snů New York.
celý článek komentářů (0)

Chirurgové (Grey’s Anatomy)

Chirurgové (Grey’s Anatomy)Seriály z nemocničního prostředí se u diváků stále těší velké oblibě. Proto jich také na televizních obrazovkách či DVD můžete najít nepřeberné množství a stále přibývají. Mezi ty nejoblíbenější patří již několik let seriál Chirurgové (Grey's Anatomy), který sbírá jedno ocenění za druhým a po celém světě se těší přízni milionů diváků.
celý článek komentářů (0)

Scrubs

ScrubsNatočit dobrý sitcom, který bude diváky bavit od prvního dílu až po poslední, tomu se říká kumšt. Tvůrcům seriálu z nemocničního prostředí o partě začínajících doktorů, který se jmenuje Scrubs, se tento počin povedl do puntíku. Od roku 2001 baví Scrubs tisíce fanoušků televizního vysílání po celém světě.
celý článek komentářů (0)

Kryštof - Jeviště

Kryštof - JevištěTuzemská kapela Kryštof v čele s hudebníkem, skladatelem a hercem Richardem Krajčem vstupuje do nového roku s novým albem. Spolu s plánovaným turné tak oslaví patnáct let své existence. Hudba i způsob prodeje alba i lístků na koncerty naznačují, že skupina Kryštof neusnula na vavřínech a následuje trendy.
celý článek komentářů (0)

Sherlock Holmes

Sherlock HolmesSherlock Holmes je pro spoustu lidí postarší anglický gentleman, který se svou neodmyslitelnou dýmkou v puse a se svým nejvěrnějším pomocníkem doktorem Watsonem dokáže vyřešit takové záhady, nad kterými zůstává rozum stát celému Scottland Yardu. V novém filmu Sherlock Holmes je však vše jinak.
celý článek komentářů (0)

RC modely aut

RC modely autJistě si pamatujete, že nejúžasnější hračkou, kterou může kdy kluk dostat, je auto. V současné době si velikou oblibu mezi dětmi, ale také mezi dospělými, získaly takzvané RC modely aut. Co to vlastně jsou ty RC modely aut? V čem se liší od klasických modýlků?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.