Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Hledáte levný notebook pro studenta s vysokým výkonem?

Studentské finanční možnosti bývají omezené. Přesto se dnešní středoškoláci a vysokoškoláci neobejdou bez vlastního notebooku. Jak takovou situaci řešit?

více

Deset důvodů, proč tě nenávidím

Deset důvodů, proč tě nenávidímBýt romantickou a navíc americkou teenagerovskou komedií obvykle znamená být předem odsouzena jako prostoduchá blbost bez kvalitních dialogů, se spoustou krásných nahých těl a vulgárních vtipů. Byla by ovšem škoda do tohoto pytle hodit i milou komedii z roku 1999 s názvem Deset důvodů, proč tě nenávidím. Film s originálním názvem 10 things I hate about you natočil podle scénáře Karen McCullah-Lutz režisér Gil Junger.
celý článek komentářů (0)

Simpsonovi

SimpsonoviSimpsonovi - dnes již kultovní seriál, na jehož motivy jsou vytvářena další díla amerických scénáristů, představoval ve své době obrovskou novinku. Také proto se Simpsonovým dostalo vysoké popularity téměř ve všech zemích světa. Ostatně, příběhy bláznivého Homera, úzkostlivé Marge a jejich nezbedných dětí se i dnes těší velké oblibě. Patříte také vy k fanouškům springfieldské rodinky?
celý článek komentářů (0)

Nějak se to komplikuje

Nějak se to komplikujeVtipný příběh ze života, romantická zápletka, vkusná hudba i kulisy a skvělé herecké výkony – těmito atributy se chlubí nová americká komedie (nejen) pro starší ročníky. Filmová novinka Nějak se to komplikuje (v originále It´s Complicated) je ideální pro dlouhé zimní večery strávené se sklenkou dobrého vína a preclíků. Komedie s legendární Meryl Streep vám nejen zlepší náladu, ale s přehledem také ukáže, že milostné karamboly se nevyhýbají ani jedincům s pěti křížky na krku.
celý článek komentářů (0)

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)Co s čtveřicí zapálených fyziků udělá atraktivní blondýna, která se přistěhuje do protějšího bytu? Nejen odpověď na tuto otázku se dozvíte v novém americkém sitcomu The Big Bang Theory (v češtině Teorie velkého třesku), který před vámi odhalí mnohá z tajemství fyzikálního světa, ale také světa vztahů, přátelství a lásky.
celý článek komentářů (0)

Gossip Girl (Super Drbna)

Gossip Girl (Super Drbna)Zdá se vám občas, že závist je všudypřítomná a drby letí v kolektivu rychlostí blesku? To jste se ještě nesetkali s Gosssip Girl neboli Super Drbnou, které neunikne žádné tajemství. A že v new yorských vysokých kruzích není o skandály nouze! Pojďte spolu s námi a Gossip Girl nakouknout pod pokličku životních peripetií krásných, mladých a úspěšných studentů z Upper East Side.
celý článek komentářů (0)

Přátelé (Friends)

Přátelé (Friends)Seriál Přátelé (Friends) patří mezi nejúspěšnější díla svého žánru na světě. Celkem má na svém kontě deset sérií, které se natáčely od roku 1994 celých deset let, a miliony fanoušků v mnoha zemích světa. Nejpopulárnější komediální seriál všech dob určil hranice tohoto žánru a o jeho popularitě svědčí například počin Japonců, kteří ho dokonce převedli do virtuálního světa oblíbené hry The Sims.
celý článek komentářů (0)

Řízení auta v zimě

Řízení auta v ziměZimní období každoročně prověřuje schopnosti každého řidiče. I ten neotřelejší a nejzkušenější řidič může těžce narazit, pokud není na zimu řádně připraven. Přesto se stále najdou ti, kteří podceňují přezutí letních pneumatik za zimní a přeceňují vlastní schopnosti. Bereme-li bezpečnou jízdu vážně, neuškodí připomenout si pár zásad pro bezpečnou jízdu autem.
celý článek komentářů (0)

Lyžování v Rakousku

Lyžování v RakouskuTradiční rakouské vysokohorské vesničky rok co rok lákají svou malebnou krásou a příjemnou domáckou atmosférou tisíce turistů z celého světa, kteří touží po oddechu. Lyžování v Rakousku se stále více stává populární i u českých lyžařů. Tuzemské hory mohou kvalitním lyžařským střediskům v Rakousku bohužel jen stěží konkurovat.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.