Jak na odškodnění újmy na zdraví manžela při dopravní nehodě

Jak na odškodnění újmy na zdraví manžela při dopravní nehodě

V běžném životě se velmi často stává, že dojde k dopravní nehodě, při níž utrpí újmu na zdraví jako spolujezdec manžel nebo manželka. V takovém případě přichází na řadu otázka, zda může takto poškozený manžel či manželka následně žádat odškodnění újmy na zdraví z povinného ručení své pojištěné polovičky.

více

Dětský kočárek na zimu

Dětský kočárek na zimuNadělit si miminko pod stromeček je určitě ten nejlepší vánoční dárek, jakého se může nastávající maminka dočkat. Jako další vánoční dárek si může mladá rodinka přát dětský kočárek. Dětské kočárky se dnes prodávají ve stovkách provedení, chladné zimní počasí však vyžaduje speciální vybavení pro dětský kočárek.
celý článek komentářů (0)

Na hory s dětmi

Na hory s dětmiTaková dovolená na horách je pro děti jako splněný sen. Horské sluníčko, pohyb a celodenní péče jinak pracovně vytížených rodičů představují ideální příležitost pro spokojenou dětskou duši a rodinnou pohodu. Že by idyla z filmu „S tebou mě baví svět?“ Pokud nemáte plán na jarní prázdniny, vsaďte na některý z horských pobytů pro rodiny s dětmi. Nechcete-li čekat do jara, vydejte se s ratolestmi na vánoční pobyt.
celý článek komentářů (1)

Syndrom vyhoření

Syndrom vyhořeníSyndrom vyhoření, nebo také burnout syndrom, se v dnešní moderní době stává stále více diskutovanějším tématem. Velké profesní nároky, odpovědnost a náročnost práce jsou pojmy, se kterými se dnes v každodenním životě setkává stále větší část populace. Pro mnohé je tak neustále těžší vyrovnat se se stoupajícímu požadavky své profese a unést náklad, který jim byl naložen na bedra.
celý článek komentářů (0)

Co s malými parádníky?

Co s malými parádníky?"Mami, já chci nové džíny!" "Už zase," máte na jazyku. Co to s vaším dítkem poslední dobou je? Svůj starý šatník, který ještě včera tolik milovalo, je dneska naprosto vyloučený. "Chci nové džíny," trvá na svém. Nabízíte mu několikero starších, ale paličatý drobeček nechce ani slyšet. Před vámi tak leží ošemetná otázka: Koupit či nekoupit?
celý článek komentářů (0)

Domov důchodců

Domov důchodcůTak jako odcházejí děti bydlet na internát, odcházejí z domu také rodiče či prarodiče do domova důchodců. Stejně jako děti na internátě naleznou zde staří lidé své vrstevníky, budou mít kolem sebe potřebnou péči i kulturní vyžití. Život v domově důchodců nemusí být nutným zlem, ve většině případů je dokonce nezbytností, která vede k důstojnějšímu prožití stáří.
celý článek komentářů (0)

Plavání kojenců a batolat

Plavání kojenců a batolatMáte doma čerstvě narozené miminko a rádi byste ho vedli ke sportu a zdravému životnímu stylu již od útlého věku? Pak sáhněte po plavání jako jednom z nejpřirozenějších sportů pro lidské tělo. Aktivní maminky a tatínkové si s ratolestmi na hodinách plavání kojenců nebo plavání batolat užijí spoustu zábavy. Jak hodiny plavání s dětmi vypadají a na co se připravit?
celý článek komentářů (0)

Imunita v těhotenství

Imunita v těhotenstvíTěhotenství představuje obrovský (nejen hormonální) nápor na ženský organismus, a proto si musí těhotná žena dávat na své zdraví dvojnásobný pozor. Obzvlášť v období podzimních plískanic, mrazu a chřipkových epidemií by měly všechny ženy v jiném stavu dostatečně dbát na posílení imunity. Jen silný imunitní systém dokáže zatočit s bacily a ochránit tak budoucí maminku a dítě před nevítanými nemocemi.
celý článek komentářů (0)

Tip na vánoční dárek – vibrátor

Tip na vánoční dárek – vibrátorVánoční šílenství se kvapem blíží a s ním i vymýšlení vhodných vánočních dárků pro vaše blízké. Každoroční dilema mezi originalitou a praktičností však už letos řešit nemusíte. Máme pro vás tip na zajímavý dárek pro kamarádku, přítelkyni nebo třeba maminku. Pořiďte jim sexy společníka - vibrátor!
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.