Co koupit partnerovi k Valentýnu?

Co koupit partnerovi k Valentýnu?
Blíží se svátek všech zamilovaných a s ním také neúprosná hysterie ohledně dárků. Jako by nebylo dost vymýšlet, co koupit partnerovi k narozeninám, Vánocům, případně k svátku - měla byste ještě jednou podstoupit nákupní maratón v polovině února? Přesto pokud jste se rozhodla koupit partnerovi dáreček z lásky, jen do toho! Zkuste se inspirovat například našimi tipy.
celý článek komentářů (5)

Módní i praktické pončo

Módní i praktické pončo

Snad každá nastávající maminka potvrdí, že skloubit těhotenství a módní trendy není zrovna jednoduchá věc. Těhotenská móda se vyznačuje hlavně pohodlností,  aktuální trendy v módě jdou tedy trochu stranou. Nebudeme přece ale hned házet flintu do žita! Jste-li zvyklá oblékat se podle poslední módy, nebudete s tím přeci během těhotenství přestávat. Můžeme mluvit o štěstí, že v dnešní době se moderní trendy podepisují i na oblečení pro budoucí maminky. Proto chcete-li být in, odložte „lacláče“ a XXL svetry a zkuste něco nového.  Co takhle nevšední a slušivé pončo?

celý článek komentářů (0)

Existuje ideální věkový rozdíl mezi partnery?

Existuje ideální věkový rozdíl mezi partnery?Za ideální věkový rozdíl mezi mužem a ženou považují psycholové sedm let. Mají za to, že je pak manželství vyváženější, harmoničtější, že si partneři více rozumějí, mají více stejných zájmů, tedy potencionálně více možných společných aktivit. Jestli je ale vyšší či nižší věkový rozdíl partnerů na škodu, je otázka. A názory na tuto věc se různí.
celý článek komentářů (6)

Počítač pro důchodce? Rozhodně ano!

Počítač pro důchodce? Rozhodně ano!

Myslíte si, že moderní informační technologie se týkají jen studentů nebo pracujících? Toto klišé už dnes dávno neplatí. Počítače  se stávají  nezbytnou součástí moderního života a také se starší generací se začínají rychle kamarádit. Patříte také mezi ty, které technologický pokrok nezajímá a o internetu jste slyšeli maximálně nějakou zmínku v televizi či od vnuka? Zkuste se zamyslet nad možnostmi, které vám počítač s připojením k internetu může nabídnout.

celý článek komentářů (0)

Multivitamíny a doplňky stravy

Multivitamíny a doplňky stravy

Říká se, že zdravá strava je základem zdraví. Tím pádem, jíme-li zdravě a vyváženě, měli bychom našemu tělu dopřávat dostatek cenných živin a vitamínů. Ne vždy tomu tak ale je. Každý vitamín nebo minerální látka má přesnou denní doporučenou dávku, kterou je poměrně obtížné přesně dodržet (tedy nechceme-li strávit své volno každodenním detailním plánováním jídelníčku). Denní doporučená dávka se navíc liší v závislosti na hmotnosti jedince. Pokud i při snaze o zdravý životní styl nedokážeme tělu dodat to, co potřebuje, přichází na scénu pomocníci ve formě multivitaminů a doplňků stravy.

celý článek komentářů (0)

Jak napsat motivační dopis

Jak napsat motivační dopis

Určitě již všichni máte nějaké zkušenosti s hledáním práce nebo brigády. Absolutní nutností v dnešní době je životopis neboli CV (Curriculum vitae) a také motivační dopis. Když si prolistujete nabídky práce v novinách a na internetu, z 90% je v nich požadován motivační dopis. Co to tedy je a jak jej správně sestavit?

celý článek komentářů (0)

Baby café – nový fenomén

Baby café – nový fenomén

Nejedna maminka si během své mateřské dovolené jistě posteskla, že jí chybí kavárna, kde by se sešla se svými přáteli a probrala všemožné novinky ze svého života. A nejedna maminka si také jistě spočítala, že aby mohla své oblíbené místo opět navštívit, bude si muset pár let počkat, až jí její špunt trochu povyroste, aby mohl zůstat doma třeba s prarodiči či paní na hlídání.

celý článek komentářů (2)

Mobil už nemusí být jen pro mladé!

Mobil už nemusí být jen pro mladé!

Být bez mobilního telefonu je dnes už téměř nemyslitelné. Pevné telefonní linky se lavinovitě ruší a kdo nemá mobilní telefon, jako by snad ani neexistoval, protože zastihnout se ho nedaří a nedaří. Co ale dělat, když patříte ke generaci, které ani při nejlepší vůli mobilní telefon nic neříká? A co si počít, jestliže je mobil vaší prodlouženou rukou a chcete se svými rodiči či prarodiči komunikovat mobilem, neustále je přesvědčujete, vysvětlujete jim, jak funguje, ale všechno marné? Jejich argumenty jsou totiž pádné: displej je příliš malý, titěrná tlačítka moc blízko u sebe a těch funkcí, co telefon má, čert aby se v tom vyznal!

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.