Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Potřebujete malou finanční injekci? Cesta vede online, dnes už se na pobočku nechodí a osobní schůzky nejsou žádnou nutností. Nečekané výdaje umí české domácnosti hodně překvapit, naštěstí je tu blesková odpověď v podobě nebankovního úvěru. Je termín výplaty daleko a musíte něco rychle zaplatit? Vyberte si parametry tohoto finančního produktu a pak už zbývá jen základní ověření identity plus několik dalších potřebných formalit. Velkým plusem je dostupnost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jinými slovy, je jasné, že se lze rozhodnout úplně kdykoliv, a to třeba i v noci nebo ve svátek. 

více

Dobrá znalost angličtiny je v Česku ceněná

Dobrá znalost angličtiny je v Česku ceněná

Pokud se domníváte, že znalost angličtiny je v dnešní době samozřejmostí, jste na omylu. Z průzkumů vyplývá, že v Evropské unii jsme na tom s angličtinou nejhůře – v roce 2012 se jí domluvilo jen 27 % obyvatel ČR. Čím to je? Jsme líní. Učení cizího jazyka nám většinou nejde s úsměvem, a tak to raději vzdáme. Problém ovšem není v nás, ale v metodě učení.

celý článek komentářů (0)

Státní podpora ke stavebnímu spoření. Jak ji získat?

Státní podpora ke stavebnímu spoření. Jak ji získat?

Pokud si budete spořit pomocí stavebního spoření a splníte zákonem stanovené podmínky, získáte v závislosti na výši vašich vkladů státní podporu. Ta se může vyšplhat až na 2 000 korun pro jednu osobu za rok. Kolik peněz si pro získání státní podpory musíte spořit, jaké jsou možnosti sjednání stavebního spoření a jak můžete stavební spoření využít?

celý článek komentářů (0)

Studium MBA na prestižní Cambridge Business School

Studium MBA na prestižní Cambridge Business School

Každý úspěšný člověk se neustále vzdělává, aby neustrnul ve svém vývoji. Mezi manažery se v současné době se těší velké oblibě studium programů MBA. Vzdělání na prestižní škole přináší studentům řadu profesních výhod, mezi něž patří znatelné zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce, získání zkušeností od nejlepších profesionálů v oboru nebo navázání nových kontaktů. Kvalitní vzdělání v prestižních oborech nabízí například vzdělávací instituce Cambridge Business School, která poskytuje studium v českém jazyce.

celý článek komentářů (0)

Jak na soudní (ověřené) překlady dokumentů?

Jak na soudní (ověřené) překlady dokumentů?

V souvislosti s vycestováním do zahraničí, ať už z pracovních či studijních důvodů, jsou často zapotřebí soudní neboli úřední překlady dokumentů. Může se jednat o rodný nebo oddací list, vysokoškolský diplom, výpis z rejstříku trestů a množství dalších dokumentů. S překladem vám sice pomohou profesionální překladatelé, ale pouze ti, kteří mají příslušné pověření od krajského soudu.

Nedílnou součástí soudního překladu, který je neodlučitelně svázán s originálním dokumentem nebo s ověřenou kopií originálu, je doložka, podpis a pečeť překladatele. Doložka obsahuje informace o překladateli.

celý článek komentářů (0)

Studujte cestovní ruch moderní formou

Studujte cestovní ruch moderní formou

Cestovní ruch je oblíbeným studijním oborem nejen pro děvčata už několik let. Není se čemu divit. Dobře vás připraví v oblasti cizích jazyků, naučíte se něco z ekonomiky i práva a kromě nudného sezení v lavicích vás čeká i praxe. Když se k tomu přidá ještě moderní vybavení a individuální přístup žáků, dostanete ve zkratce to, jak to chodí na Střední škole cestovního ruchu ARCUS.

celý článek komentářů (0)

S kvalitním doučováním se matematiky bát nemusíte

S kvalitním doučováním se matematiky bát nemusíte

Nervózní pohledy na cár papíru zdánlivě nesmyslných čísel, čelo zalité potem, zuřivé kousání propisky. Pakliže jste podobnou situaci zažili u písemné zkoušky z matematiky, následující řádky váš problém s čísly vyřeší.

Školní sezóna odstartovala tradičně první zářijový den. A právě matematika zaujímá první pozici v žebříčku nejproblematičtějších předmětů. Matematikou nepolíbení studenti přináší z prvního písemného testu známku pět. Chcete-li se tomuto dramatickému scénáři vyhnout a začít nový školní rok výborným hodnocením, začněte se zdokonalovat v předmětu plném čísel a počtů už nyní. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným.

celý článek komentářů (0)

Jak vybrat a kde koupit ideální kočárek

Jak vybrat a kde koupit ideální kočárek

Výběr kočárku se může jevit jako úplná banalita, ovšem pravda je v tomto případě na druhé straně. Při kupování kočárku je třeba zvážit hned několik důležitých aspektů, což z nákupu nedělá snadnou záležitost. Jestliže víte, na co je třeba se zaměřit, celý proces si tím výrazně usnadníte. Několik důležitých rad najdete právě v tomto článku.

celý článek komentářů (0)

Začínající podnikatelé, zpozorněte! Máme pro vás výhodnou půjčku

Dát výpověď v zaměstnání a začít podnikat je radikální a nelehké rozhodnutí. Podnikání s sebou přináší spoustu starostí a povinností, přičemž musíte zavítat na živnostenský úřad, finanční úřad, okresní správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Následně je nezbytné obstarat razítka, potřebné dokumenty, otevřít si bankovní účet. A získat finanční prostředky na rozjezd byznysu není nic jednoduchého.

Spousta bankovních a nebankovních subjektů vyžaduje po živnostnících doložení daňových přiznání za poslední rok, případně dva. Ale chcete čekat další dva roky, než získáte vhodný kapitál?

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.