Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

  Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách  

více

Práce nebo škola?

Práce nebo škola?Po úspěšně absolvované maturitě stojí před dnešním mladým člověkem dilema – jít dál studovat? Nebo nastoupit po škole rovnou do práce? Odjet do zahraničí? Kterou z možností si vybrat?! Poradíme vám, kterého rozhodnutí si v současnosti nejvíce cení personalisté a zaměstnavatelé.
celý článek komentářů (0)

Jazykové kurzy pro seniory

Jazykové kurzy pro seniory
Nikdy není pozdě začít! To platí mimo jiné i o studiu cizích jazyků a vzdělávání se obecně. Není pravda, že kurzy angličtiny, němčiny nebo španělštiny jsou jen pro mladé studenty. Naopak i starší ročníky si mají z čeho vybírat! Zkuste překonat společenská klišé a vyzkoušejte si několik lekcí cizího jazyka na vlastní kůži.
celý článek komentářů (1)

Postinor: pilulka poslední záchrany?

Postinor: pilulka poslední záchrany?
I když si dáváte při postelovém dovádění se svou láskou pozor, problém může přijít jako blesk z čistého nebe. Kondom může prasknout, ochrana poskytnutá hormonální antikoncepcí klesá v kombinaci s jinými léky (například antibiotiky) nebo prostě jen v zápalu vášně zapomenete na ochranu. A neštěstí je na světě! Co s tím? Netřeba házet flintu do žita, je tu ještě zázračná pilulka „po“. Může posloužit jako krabička první pomoci. Nebo ne?
celý článek komentářů (14)

Alternativní způsoby porodu

Alternativní způsoby poroduČekáte dítě a uvažujete, kde a jak budete rodit? Jistě jste se kromě klasické varianty - nemocnice - doslechla již o alternativních způsobech porodu, které představují snahu vyjít rodičce a jejímu partnerovi maximálně vstříct. Tento způsob si klade za cíl zprostředkovat porod ne jako bolestivou etapu života matky, ale jako významný životní zážitek, ke kterému by se ženy nemusely vracet s nechutí a bolestnou grimasou ve tváři. Přesto jsou však odbornými lékaři tyto takzvané alternativní způsoby zavrhovány jako pozůstatky přirozeného porodnictví a šamanství vesnických porodních bab. Přesto nelze upřít, že i tento způsob má mnohé do sebe.
celý článek komentářů (0)

Proč je dobré kojit?

Proč je dobré kojit?Pro novopečené maminky může kojení představovat problém. Některé to považují za něco nepřirozeného, jiné se domnívají, že plnohodnotnější stravu poskytne umělá výživa. Další si nechtějí zničit prsa, a proto se kojení pokud možno vyhýbají. Odborníci oproti všem těmto obavám namítají, že kojení představuje ten nejlepší a pro dítě nejvhodnější způsob výživy. Proč tomu tak je?
celý článek komentářů (0)

Vše o kondomu

Vše o kondomuSex je přirozenou součástí života každého z nás. Stejně přirozená se pro nás stala ochrana před otěhotněním. I když hormonální antikoncepce zaručují téměř stoprocentní účinnost, kondom se těší stále velké popularitě. Tvoří fyzickou zábranu pro mužské spermie, a navíc je skvělým prostředkem k prevenci rozšiřování sexuálně přenosných nemocí.
celý článek komentářů (1)

Péče o pokožku vašeho drobečka

Péče o pokožku vašeho drobečka
Péče o pokožku novorozence a kojence patří k jedné z mnoha pracovních činností každé čerstvé maminky (popřípadě tatínka). Kůže miminek je velmi citlivá, má četné anatomické odlišnosti od kůže dospělých jedinců a funguje i reaguje jinak. I proto je důležité vědět, jak se o pokožku dítěte máte správně starat.
celý článek komentářů (0)

Jak potěšit prarodiče

Jak potěšit prarodičeVšichni známe ten pocit, kdy se blíží čas k obdarování rodičů či prarodičů. Toužíme po tom, udělat jim co největší radost, ale nevíme jak. Jsou starší, a proto se snažíme najít dar, který by náležitě ocenili. Ačkoli se to zdá být příliš těžké, po krátkém průzkumu zjistíte, že na trhu lze sehnat hned několik speciálních produktů určených právě pro ně. Nemáme na mysli ponožky nebo bačkory, ale zajímavé netradiční dary. Ty těžko naleznete v běžném obchodě, lepší je zabrousit na internetu.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.