Dárky pro seniory

Dárky pro senioryVánoce se neúprosně blíží a s nimi také horečnaté přemýšlení, čím potěšit své blízké. Marně tápete nad vhodným překvapením pod stromeček? Netušíte, čím poctít dědu, a jaký dárek pro babičku letos vymyslet? Ponožky a kolínské odložte letos stranou! Pořiďte babičce a dědovi originální dárky – zážitkové kurzy!
celý článek komentářů (0)

Vánoce pro nezadané

Vánoce pro nezadanéVánoční svátky, klid a pohoda, rodinné sešlosti, všude samé koledy a vánočně nazdobené stromky. Vánoce jsou sice krásný čas, ale zároveň stresující. Zvlášť pro ty zvás, kteří jsou svobodní a nezadaní. Vánoce pro nezadané jedince znamenají totiž také chvilky samoty a touhy k někomu se přitulit. Není však důvod ke smutku, protože vánoční čas skýtá spoustu příležitostí pro svobodné jedince. Užijte si Vánoce i jako single!
celý článek komentářů (1)

Dětský kočárek na zimu

Dětský kočárek na zimuNadělit si miminko pod stromeček je určitě ten nejlepší vánoční dárek, jakého se může nastávající maminka dočkat. Jako další vánoční dárek si může mladá rodinka přát dětský kočárek. Dětské kočárky se dnes prodávají ve stovkách provedení, chladné zimní počasí však vyžaduje speciální vybavení pro dětský kočárek.
celý článek komentářů (0)

Na hory s dětmi

Na hory s dětmiTaková dovolená na horách je pro děti jako splněný sen. Horské sluníčko, pohyb a celodenní péče jinak pracovně vytížených rodičů představují ideální příležitost pro spokojenou dětskou duši a rodinnou pohodu. Že by idyla z filmu „S tebou mě baví svět?“ Pokud nemáte plán na jarní prázdniny, vsaďte na některý z horských pobytů pro rodiny s dětmi. Nechcete-li čekat do jara, vydejte se s ratolestmi na vánoční pobyt.
celý článek komentářů (1)

Syndrom vyhoření

Syndrom vyhořeníSyndrom vyhoření, nebo také burnout syndrom, se v dnešní moderní době stává stále více diskutovanějším tématem. Velké profesní nároky, odpovědnost a náročnost práce jsou pojmy, se kterými se dnes v každodenním životě setkává stále větší část populace. Pro mnohé je tak neustále těžší vyrovnat se se stoupajícímu požadavky své profese a unést náklad, který jim byl naložen na bedra.
celý článek komentářů (0)

Co s malými parádníky?

Co s malými parádníky?"Mami, já chci nové džíny!" "Už zase," máte na jazyku. Co to s vaším dítkem poslední dobou je? Svůj starý šatník, který ještě včera tolik milovalo, je dneska naprosto vyloučený. "Chci nové džíny," trvá na svém. Nabízíte mu několikero starších, ale paličatý drobeček nechce ani slyšet. Před vámi tak leží ošemetná otázka: Koupit či nekoupit?
celý článek komentářů (0)

Domov důchodců

Domov důchodcůTak jako odcházejí děti bydlet na internát, odcházejí z domu také rodiče či prarodiče do domova důchodců. Stejně jako děti na internátě naleznou zde staří lidé své vrstevníky, budou mít kolem sebe potřebnou péči i kulturní vyžití. Život v domově důchodců nemusí být nutným zlem, ve většině případů je dokonce nezbytností, která vede k důstojnějšímu prožití stáří.
celý článek komentářů (0)

Plavání kojenců a batolat

Plavání kojenců a batolatMáte doma čerstvě narozené miminko a rádi byste ho vedli ke sportu a zdravému životnímu stylu již od útlého věku? Pak sáhněte po plavání jako jednom z nejpřirozenějších sportů pro lidské tělo. Aktivní maminky a tatínkové si s ratolestmi na hodinách plavání kojenců nebo plavání batolat užijí spoustu zábavy. Jak hodiny plavání s dětmi vypadají a na co se připravit?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.