Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

  Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách  

více

Jméno potomka: privilegium rodičů nebo noční můra?

Jméno potomka: privilegium rodičů nebo noční můra?Výběr jména pro dítě se většinou považuje za privilegium rodičů. To, že ale úkol není nikterak lehký a často představuje obtížnou věc, nakonec zjistí každý, kdo se s pojmenovaním potomka musel potýkat. Proto je důležité vědět, kde se při výběru jmen pro dítě inspirovat. Jednu z takových inspirací představují statistiky Českého statistického úřadu, které vydává v lednu každého roku.
celý článek komentářů (0)

Máte vést potomka k pěstování hobby? Určitě ano!

Máte vést potomka k pěstování hobby? Určitě ano!
Máte pocit, že vaše dítě tráví podezřele mnoho času doma u televize nebo před obrazovkou počítače? Chcete aby se socializovalo s vrstevníky? Nebo máte hyperaktivního potomka, který ani chvíli neposedí? Důvodů, proč vést své děti ke sportům nebo jiným koníčkům je nespočet a každý z nás má jinou motivaci. Důležité ale je, že vést školní děti k nějakému způsobu sebevyjádření má spoustu kladů, a to i pro budoucí život vašeho „raubíře“. Přesvědčte se, že děti a hobby by měly být nerozlučnou dvojicí!
celý článek komentářů (0)

Valentýn - řekni to květinou!

Valentýn - řekni to květinou!Ať už patříte mezi ty, kteří (pro nás Čechy novodobý) svátek zamilovaných Valentýn uznáváte a dodržujete, či nikoliv, jistě rádi kupujete či dostáváte květiny. Proto vás může zajímat, co která květina vlastně znamená. Muži tak získají možnost vyjádřit své milované přesně to, co k ní cítí, ženy zase na základě těchto informací lépe porozumějí motivaci, s níž jim jejich partner kytičku dává. Pojďme se tedy na to podívat.
celý článek komentářů (0)

Pohovor: Co od něj čekat a jak se připravit?

Osobní setkání - pohovor s budoucím zaměstnavatelem je nedílnou součástí v procesu hledání práce. Proto je zapotřebí tuto část nepodceňovat a velmi dobře se připravit. Pohovory se v poslední době výrazně posunuly kupředu. Již to není pouhý rozhovor o vás a vašich cílech, ale součástí se stává i řada personálních nástrojů. Mezi tyto nástroje patří například vstupní testy, vyhodnocení personalistou (vizáž, vystupování a tak dále) či praktická část určité činnosti.
celý článek komentářů (0)

Jak správně okořenit sex

Jak správně okořenit sexUž vás napadlo, že důležitou složkou sexu může být i jídlo? Ono totiž přísloví „Láska prochází žaludkem“ je více než pravdivé. A to především v případě mužů. Pokud totiž jídlo připravíte dostatečně rafinovaně tak, že bude obsahovat určité látky, které vašeho partnera povzbudí, můžete docílit pravých zázraků. Takzvaná přírodní afrodisiaka jsou nejen zdravá, ale navozují i kýženou sexuální chuť, zintenzivňují zážitky, vylepšují erekci. Zkuste tedy občas jako milostnou předehru použít důkladně připravené jídlo a uvidíte, že se neminete účinkem.
celý článek komentářů (0)

Svatý Valentýn - slavit či neslavit?

Svatý Valentýn - slavit či neslavit?
Začátkem února vtrhla do obchodů a hypermarketů další vlna „sváteční nálady“, tentokrát té valentýnské. Obchodníci udělali v posledních letech ze svátku všech zamilovaných obrovský byznys a také proto je velmi rozšířený názor, že svatý Valentýn jako svátek zamilovaných je jen otřepanou americkou komercí. Na druhou stranu, kdy jindy ukázat svému miláčkovi, že ho máte ráda a že vám na něm záleží. Ano, lásku by měl člověk dávat najevo každý den, ale realita všedního života je jiná. Proto proč si nevyznat vzájemné city při speciální příležitosti k tomu stvořené?
celý článek komentářů (0)

Ryby (21.2. - 20.3.)

Vodní znamení Ryb se týká období 20. února – 20. března. Ryby jsou snivé, milé a vstřícné. Pohybují se ve světě fantazie. Neustále hloubají ve své duši a rozebírají okolí. Zaměřují se na sebe, takže působí tajemně a zamyšleně, ale na druhou stranu se neobejdou bez kontaktu s okolím. Obětují se pro to, v co věří. Občas trpí pocitem lítosti, a to jak nad ostatními, tak i nad sebou. Slabost se projevuje hlavně přecitlivělostí, leností, utíkáním od překážek, sebelítostí a nerozhodností.
celý článek komentářů (5)

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Období mezi 21. lednem a 19. únorem odpovídá znamení Vodnáře. Vzdušní andělští Vodnáři vynikají zejména originálním a oduševnělým jednáním. Vynikají nad ostatními znameními avantgardním a občas neracionálním myšlením. Přátelství pro ně znamená víc než cokoliv jiného, a proto soustředí všechny své snahy ku prospěchu společnosti. Vodnáři jsou plní paradoxů, vládne jim totiž Uran – planeta, pod jejímž štítem najdeme jak největší osobnosti, tak černé ovce. Uran symbolizuje také výstřednost, takže Vodnáři nesnášejí průměr.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.