Jak na odškodnění újmy na zdraví manžela při dopravní nehodě

Jak na odškodnění újmy na zdraví manžela při dopravní nehodě

V běžném životě se velmi často stává, že dojde k dopravní nehodě, při níž utrpí újmu na zdraví jako spolujezdec manžel nebo manželka. V takovém případě přichází na řadu otázka, zda může takto poškozený manžel či manželka následně žádat odškodnění újmy na zdraví z povinného ručení své pojištěné polovičky.

více

Když přijedou vnoučata...

Když přijedou vnoučata...Říká se, že se prarodiče z návštěvy vnoučat radují dvakrát. Když přijíždějí a když odjíždějí. Po týdenních prázdninách a pobytu s vnoučaty se totiž často cítí velice vyčerpáni. "Babi, pojď se mnou ven!", "Dědo, já chci na kolo!", "Co podnikneme dneska odpoledne?" Jak zvládnout svá vnoučata, neunavit se a prázdniny s potomky svých dětí si jaksepatří užít?
celý článek komentářů (0)

Rýma v těhotenství

Rýma v těhotenství
Těhotenství je zvláštním stavem v životě ženy. Oněch devět měsíců probíhají v ženském těle neuvěřitelné hormonální a fyziologické změny, na které musí nastávající maminka brát ohled a řídit jimi svůj každodenní život. Zvláštní pravidla platí pro nemoci během těhotenství. V následujících řádcích vám poradíme, jak se poprat s rýmou během jiného stavu.
celý článek komentářů (0)

Sex zlepšuje náladu … a nejen to!

Sex zlepšuje náladu … a nejen to!
Jistě se shodneme, že sex je mimořádně prospěšný v mnoha oblastech. Věděli jste ale, že vám kromě úžasného orgastického zážitku může přinést i pozitiva v ostatních oblastech života? Že ne? Tak honem čtěte dál!
celý článek komentářů (0)

Povýšení aneb Buďte dobrým šéfem!

Povýšení aneb Buďte dobrým šéfem!Povýšení. Nástup do nové pozice. Větší nároky, odpovědnost. To všechno jsou velice stresující záležitosti v našem životě. Trápí vás otázka, jak se vypořádat s novým místem? Jak být dobrým šéfem bývalým kolegům? Zůstávají dále přáteli, nebo jsou již pro vás pouze podřízenými?
celý článek komentářů (0)

Tábory pro děti aneb Kdo si hraje nezlobí

Tábory pro děti aneb Kdo si hraje nezlobíMáte už svých ratolestí právě tak dost? Toužíte po chvíli odpočinku a ticha? V tom případě není lepší řešení než poslat vaše děti na letní tábor. Vrátí se plné zážitků a dojmů, bohatší o sladkosti z táborového pokladu a možná i o pár zkušeností. A vy si můžete užít nejméně čtrnáct dní klidu.
celý článek komentářů (0)

Lubrikační gel

Lubrikační gelProblém, jak zvýšit rozkoš při sexu, řeší dnes a denně téměř každý. Častokrát narážíme na otázku, jak potěšit oba partnery najednou. Většina výrobků slouží k sexuálnímu vzrušení buď muže, nebo ženy, ale málokdy funguje na oba. Jednou z nejznámějších výjimek je lubrikační gel. Bývá spojován s extrémními sexuálními praktikami, což je ale zavádějící, protože má své užití i při klasickém sexuálním styku.
celý článek komentářů (3)

Náročná dovolená jménem mateřská

Náročná dovolená jménem mateřskáVětšina lidí si o mateřské dovolené myslí, že to musí být pořádná nuda. Celý den zavřená doma, občas s malým miminkem na procházku. Toť vše. Že tomu ale tak není, by mohla potvrdit každá žena, která strávila tři roky se svým malým zlatíčkem. Přebalování, kojení, uspávání, kolébání, převlékání, vyvařování dudlíků, praní, žehlení, koupání a ponocování s miminkem se jistě nedá nazvat nudou.
celý článek komentářů (0)

Když miminko pláče

Když miminko pláčeZvláště novopečetěné matky mají problém rozpoznat, proč dítě pláče. Jedná se snad o něco závažného? Je to hlad, bolest, úzkost nebo něco jiného? Matka se zpravidla pak o své dítě začne strachovat a novorozenec, vnímající snad ještě jako pozůstatek pupeční šňůry velice bystře každý psychický záchvěv matčiny osobnosti, začíná křičet ještě usilovněji. Co s tím?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.