Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

  Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách  

více

Kozoroh (21.12. - 20.1.)

Doba mezi 22. prosincem a 20. lednem připadá na znamení Kozoroha. Kozoroh patří mezi nejpraktičtější znamení zvěrokruhu. Nachází se až na jeho samém konci a jeho vládnoucí planetou je Saturn. Tento symbol překážek také charakterizuje přístup Kozorohů k životu. Jsou přesvědčeni, že vytrvalost, trpělivost, přesnost a samostatnost tvoří základ úspěchu. Saturn také přispívá jejich melancholii a pocitům osamění, z kterých snadno propadají do depresí a negativismu.
celý článek komentářů (0)

Střelec (22.11. - 20.12.)

Období mezi 23. listopadem a 21. prosincem probíhá ve znamení Střelce.  Symbolem je muž držící luk s šípem mířícím k obloze. V nebeských dálkách hledá nápady a zkušenosti, které hovedou k většímu vědomí. Proto Střelci milují dobrodružství, cestování a filozofii – způsoby, díky kterým se dostanou za hranice běžného dění.
celý článek komentářů (0)

Štír (23.10. - 21.11.)

Štír je ze všech dvanácti znamení zvětokruhu asi to nejproblematičtější. Přestože jsou tito lidé obdivuhodně kreativní, originální a svým vkusem určují styl, jsou i nevypočítatelní. V jedné chvíli jsou veselí a radují se ze života, vzápětí jimi však lomcuje mocný hněv. Po svém okolí požadují, aby uznalo jejich kvality, nechávají se obdivovat, poučují ostatní a úkoly musí být vykonávány přesně podle jejich požadavků. Možná právě proto se obklopují lidmi od nich diametrálně odlišnými, lidmi, kteří v inteligenci právě nevynikají.
celý článek komentářů (0)

Váhy (22.9. - 22.10.)

Váhy jako znamení zvěrokruhu symbolizují především harmonii a rovnocennost. Usilují o vnitřní i vnější vyváženost, velice citlivě reagují na jakoukoliv disharmonii. Dokáží každému měřit stejným metrem a jsou ceněny především pro své výjimečné diplomatické schopnosti: snaží se vždy zprostředkovat i názor druhé strany, zabraňují bezpráví. Dokáží urovnat každý spor, sjednocují ostatní lidi a jsou nakloněni poctivým kompromisům.
celý článek komentářů (2)

Panna (22.8. - 21.9.)

Lidé narození ve znamení Panny jsou především důsledně praktičtí. Nenechávají se strhnout city, vášně podřizují rozumu, nesní ani nejsou příliš romantičtí. Jsou to zkrátka lidé „do života“. Mají rádi pořádek a systém, který vnášejí do celé své existence – v partnerských vztazích chtějí mít jasno, své jednání dopředu pečlivě promýšlejí, hodnotí jeho nejrůznější následky a jejich úspěch je výsledkem předem pečlivě promyšleného postupu.
celý článek komentářů (1)

Lev (23.7. - 22.8.)

Jako je lev králem zvířat, tak i lidé narození v tomto znamení rádi kralují společnosti. Milují, když mohou být středem pozornosti, stále obklopeni lidmi, zářící, usměvaví, dominující. Chtějí něco velkého dokázat, něco znamenat, chtějí být uznávanými. Nemají o sobě a svých kvalitách pochybnosti, jsou sebejistí a ctižádostiví. Jejich přirozená autorita, poklidná převaha a nedbalá elegance způsobují obdiv druhých lidí.
celý článek komentářů (0)

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou vodní znamení, a to i v rámci astrologického zvěrokruhu. Jejich živlem je tedy voda, která symbolizuje ženský princip. Ve vodních znameních najdeme především akcent na city. Planetou Raků je Měsíc, který na osoby narozené v tomto znamení velmi silně působí. Rakům se taktéž přezdívá měsíční děti. Jejich atributem je proměnlivost a jejich barvou je tajemná fialová.
celý článek komentářů (0)

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci (22.5. - 21.6.)Blíženci patří mezi vzdušná znamení. Jejich živlem je tedy vzduch symbolizující myšlení, nadpozemskost a kladnou sílu. Vzdušná znamení předpokládají povýšenost člověka nad zvířetem, proto žádné vzdušné znamení nemá ve svém znaku zvíře. Blíženci mají ze všech znamení zvěrokruhu jednu neodmyslitelnou zvláštnost – kloubí v sobě dvě osoby a už název „blíženci“ poukazuje na to, že mají lidé narození v tomto znamení jakousi dvojí povahu. Planetou Blíženců je Merkur a jejich barvou je nejistá žlutá.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.