Kvalitní kamna do sauny

Kvalitní kamna do sauny

Budujete si novou finskou saunu, v níž se chcete oddávat patřičné relaxaci a odpočinku? Potom by v těchto prostorách neměla chybět kvalitní saunová kamna, která se postarají o to nejdůležitější. Je to ono potřebné teplo přinášející vašemu tělu spoustu ozdravných účinků.

Na výběr máte hned ze dvou variant vyhotovení.

· Elektrická kamna

· Kamna na dřevo

celý článek komentářů (0)

Přihlaste své dítko na kurz lezení! Bude se skvěle bavit!

Přihlaste své dítko na kurz lezení! Bude se skvěle bavit!

Máte doma akční dítě, které rádo sportuje? Nebo vás naopak trápí, že vaše ratolest tráví mnoho času sezením u počítače? Chtěli byste mu najít koníčka, který ho bude bavit? Pokud ano, podívejte se na nabídku Horolezecké školy RockJoy. Škola připravila speciální kurzy lezení i pro malé děti. Jak a kdy probíhají a proč by měly být i pro vaše dítě volbou č.1?

celý článek komentářů (0)

Guarana jako velký pomocník! Jak její sílu využít?

Guarana je liánovitá rostlina, která roste ve Venezuele a Brazílii. Pro své účinky je známá již stovky let a pokud ji ještě neznáte, je na čase se s ní seznámit. Guarana totiž dokáže nabudit lidský organismus, a tak v mnohém pomoci. Jak působí, proč a kdy ji užívat a kde ji seženete?

celý článek komentářů (0)

Sportovní poháry

Jakmile potlesk odezní, bude trofej, kterou jste získali jako ocenění, vzpomínkou a chloubou připomínající váš úspěch. Díky poháru, diplomu nebo medaili budete moct své úspěchy představit i ostatním. K nejoblíbenějším trofejím patří poháry, medaile, věnce, talíře nebo kokardy. Udělují se při různých sportovních, kulturních i společenských událostech. Krásné sportovní poháry si jistě rádi vystavíte v pracovně, společenské místnosti nebo v obývacím pokoji. Držet v ruce pohár je velkou událostí, ať už jste vyhráli olympiádu, nebo jen menší okresní soutěž.

celý článek komentářů (0)

Poradíme, jak zatočit s atopickým ekzémem a lupénkou

Lupénka (psoriáza) spadá mezi nejčastější zánětlivé kožní nemoci. Neinfekční choroba postihuje především kůži a ve výjimečných případech klouby a nehty. Lupénka výrazně ovlivňuje život, neboť způsobuje fyzickou bolest a psychickou újmu. Přestože se jedná o nevyléčitelnou nemoc, je možné příznaky ztlumit a dostat je pod kontrolu.

Dovolujeme si vám představit účinné preparáty Epaderm, které slouží ke kompletní zvláčňující léčbě. Posláním přípravků Epaderm, jež jsou založeny na bázi vosků a parafínů, je zmírnit projevy onemocnění, přičemž vytvoří bariéru zajišťující optimální hydrataci kůže. Přípravky Epaderm mají příznivé účinky na atopický ekzém, lupénku a suchou pokožku s tendencí k tvorbě šupin. Nespornou výhodou je absence parabenů, barviv a konzervačních a parfemovaných látek. Prostředky jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku kojenců, protože obsahují pouze nezbytnější látky. Ošetření kůže po celém těle je s těmito preparáty naprosto šetrné.

celý článek komentářů (0)

Péče o pokožku v létě

Péče o pokožku v létě

Léto je čas slunění a koupání, a přestože jsou tyto dny krásné a pohodové, naše pokožka dostává pořádně zabrat. Jak se o ni starat, abychom ji udrželi krásnou, zdravou a svěží během celého léta i po něm? Hydratace!

Nadměrnému vysoušení pokožky v parných dnech předejdete používáním kvalitních hydratačních přípravků obsahující UV-filtr - dokonalá ochrana při krátkodobém pobytu na slunci, nikoliv však při slunění! Vybírejte si na léto raději hydratační tělové mléka nebo krémy s odlehčeným složením a nezapomeňte je používat pravidelně, aby se pokožka nevysoušela a byla stále vláčná.

celý článek komentářů (0)

Načerpejte energii v lázních

Do lázní nejezdí jen nemocní lidé, které trápí vleklé choroby, nebo kteří prodělali komplikovaný úraz či nehodu. Stejně tak se do lázní mohou vydat i běžní návštěvníci, kteří si chtějí užít relaxaci přinášející wellness pobyty.

Samozřejmě je možné zakoupit si některou z léčebných procedur, vyzkoušet solnou jeskyni, rašelinový zábal, anebo cokoli jiného. Účinky jsou příznivé a preventivní pro každého z nás, samotné procedury jsou velmi tělu i duši příjemné a tak není důvod, proč je nezkusit.

celý článek komentářů (0)

Z kuchyně do koupelny, aneb domácí recepty

Z kuchyně do koupelny, aneb domácí recepty

V posledních letech se do popředí dostává přírodní kosmetika a chemickou kosmetiku spousta žen odsouvá na druhou kolej. Výživné a regenerační látky obsahují i produkty, jež jsou běžně dostupné v domácnostech. Snadno a levně si můžete zhotovit domácí masku s efektivním účinkem. V následujících řádcích se podíváme, jak se dá olivový olej využít právě v koupelně.

Příroda skrývá spoustu zdrojů vydatných látek – v nejrůznějších plodinách, bylinkách a stromech. Tyto látky příznivě působí na kvalitu vlasů a pokožky a na zdraví organismu. Masky z olivového oleje účinkují především na zničené, suché, slabé a rozštěpené vlasy.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.