Lidé chtějí být šetrní k životnímu prostředí. Volba dřeva se stává něčím zcela přirozeným

Lidé chtějí být šetrní k životnímu prostředí. Volba dřeva se stává něčím zcela přirozeným

Rostoucí trend v podobě dřevostaveb jste možná už zaregistrovali. Ono se to ostatně nedá přehlédnout. V porovnání s dobou před deseti lety vzrostl počet dřevostaveb v rámci celkového počtu realizovaných staveb za rok o více jak deset procent. Podle mnoha odborníků se dřevo stává jakousi přirozenou volbou každého člověka. V minulosti bylo dřevo první volbou jenom zvířat, ale nyní se ukazuje, že je dřevo něčím zcela přirozeným i pro člověka. Navíc se hodně dbá na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí, i to hraje moderním dřevostavbám do karet.

celý článek komentářů (0)

Chcete zdravou domácnost? Pořiďte si čističku vzduchu

Značná část zdravotních potíží u lidí vzniká v důsledku dýchání nezdravého vzduchu v domácnosti, případně kvůli nevyhovující teplotě uvnitř místností. Jde hlavně o komplikace v oblasti dýchacích cest. Co udělat pro to, abyste měli možnost se nadýchnout čerstvého a hlavně zdravého vzduchu u vás doma? Jednoznačně pomáhá kvalitní čistička vzduchu.

Důležitou zásadou pro každou domácnost je bezesporu pravidelné a intenzivní větrání skrz okna. Jenže zejména v zimních měsících jde o poměrně nepříjemnou záležitost, protože dovnitř vniká velké množství příliš studeného vzduchu. Čistička vzduchu zajistí, že i méně větraná místnost nabídne dobré podmínky.

celý článek komentářů (0)

Laserové odstranění tetování - co vás na zákroku čeká a kolik to bude stát

Laserové odstranění tetování vás dokáže zbavit pigmentu z kůže během několika sezení a bez jizev. Důvodů, proč se tvrdí, že se jedná o jedno z nejvhodnějších ošetření tohoto typu, je hned několik. V tomto článku zjistíte, že laserový paprsek vám neublíží ani nezpůsobí bolest. Dočtete se, jak tato technologie funguje a kdy je zákrok náročnější. V neposlední řadě se dozvíte, kolik vám klinika za tuto akci bude účtovat. Pokud se vám už vaše tetování nelíbí, nebo se jedná o pozůstatek z mládí, na který nejste pyšní, pečlivě si prostudujte následující informace.

celý článek komentářů (0)

Co potřebujete do vlastní pizzerie? Pece na pizzu nestačí

V Česku prý máme v přepočtu na obyvatele nejvíce restaurací v Evropě. Málokterá z nich je však prázdná. Lidé mají o stravování se v restauracích zájem a nyní, když to není možné, jsou v kurzu rozvozy. Současná situace sice není příznivá otevírání vlastní restaurace či pizzerie, ovšem tento čas se dá skvěle využít pro plánování takového byznysu. Až se věci vrátí do normálu, budete mít vše připravené a už jen slavnostně otevřete.

celý článek komentářů (0)

Nedají vám starosti spát? Pomožte si speciálními doplňky stravy!

Spánek, kterým strávíme až třetinu svého života, patří mezi jednu ze základních lidských potřeb. Jeho délka však už je individuální záležitostí. Zatímco někteří potřebují spát deset i více hodin denně, jiným postačí i méně než polovina této doby. 

celý článek komentářů (0)

Jak vybrat správný běžecký pás?

Běžecký pás je stále oblíbenější součástí domácích posiloven. S rostoucí oblibou běžeckého sportu, se začíná zvyšovat požadavek na možnost běhu i mimo letní sezónu. Jak si ale udržet kondici a přitom vybrat ten správný přístroj?

celý článek komentářů (0)

Chránič matrace prodlužuje její životnost

Chránič matrace prodlužuje její životnost

Myslíte si, že na matraci patří rovnou prostěradlo? To rozhodně ne! Zapomínat bychom neměli na chránič matrace.

celý článek komentářů (0)

Káva skrze kontinenty – jak ji kde mají nejraději?

Káva se pije napříč celým světem. Ne všude ale existuje jen jeden způsob, jak si ji lidé vychutnávají. Spíš naopak, platí, že co národ, to specifické chutě a postupy. Vydejme se proto na takovou malou okružní jízdu skrze kontinenty.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.