Kulajda a čočka: Tradiční české recepty, které budete mít hned hotové

Kulajda a čočka: Tradiční české recepty, které budete mít hned hotové

Česká kuchyně je pro někoho těžká, ovšem najdou se v ní dobroty, které vás neutlumí na několik hodin. Například čočka, která na tuzemský stůl patří. A pokud byste chtěli trochu zasytit, ovšem aby to nebyla složitá kachna s knedlíkem, zkuste kulajdu. Vydrží vám i více dní, dokonce když ji necháte odležet, tak se chutě promísí.

více

Blahodárné účinky meruňkového oleje

Blahodárné účinky meruňkového oleje

Slyšeli jste někdy o meruňkovém oleji? Meruňky jako ovoce známe všichni. Je to velmi šťavnaté ovoce, které tělu dodává spoustu vitamínů a látek, které prospívají lidskému tělu. Ovšem dužina meruněk není to jediné, co můžete získat z meruněk. V peckách, které jsou běžně nevyužívané, a zahazované je hotový poklad! 

celý článek komentářů (0)

Profesionální dentální klinika Praha

Profesionální dentální klinika Praha

Krásný bílý chrup bez jediného kazu. To je pravděpodobně sen každého člověka. Proč však tuto potřebu nepřeformovat do reálné skutečnosti, když je to tak snadné? Nápomocna vám v tomto ohledu bude zubní ordinace Praha, respektive zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka.

On a jeho tým dentistů poskytují velice profesionální stomatologické služby přímo v samotném centru Prahy. Příjemné prostředí, moderní vybavení, osobní přístup a zajímavé ceny. To je jen malá ochutnávka toho, co vám přináší soukromá klinika na vysoké úrovni.

celý článek komentářů (0)

Když lyžování, tak ve Francii!

Když lyžování, tak ve Francii!

Na území Francie se od severu k jihu v délce 300 km rozkládají Francouzské Alpy, jenž tvoří jednu třetinu celkové rozlohy Alp. Francouzské Alpy jsou charakteristické také tím, že se zde nachází nespočet horských jezer, ples a také jsou zde k vidění divukrásné horské louky. Kromě pestré a nevšední přírody jsou Francouzské Alpy rájem lyžařů. Právě jim totiž Alpy nabízí skvělé lyžařské podmínky od prosince do konce dubna. Špičkové technické zázemí a sjezdovky s převýšením až 2 000 metrů sem vábí nespočet lyžařů a Francie se tak s přehledem řadí k oblíbeným lyžařským destinacím.

celý článek komentářů (0)

Kvalitní kamna do sauny

Kvalitní kamna do sauny

Budujete si novou finskou saunu, v níž se chcete oddávat patřičné relaxaci a odpočinku? Potom by v těchto prostorách neměla chybět kvalitní saunová kamna, která se postarají o to nejdůležitější. Je to ono potřebné teplo přinášející vašemu tělu spoustu ozdravných účinků.

Na výběr máte hned ze dvou variant vyhotovení.

· Elektrická kamna

· Kamna na dřevo

celý článek komentářů (0)

Přihlaste své dítko na kurz lezení! Bude se skvěle bavit!

Přihlaste své dítko na kurz lezení! Bude se skvěle bavit!

Máte doma akční dítě, které rádo sportuje? Nebo vás naopak trápí, že vaše ratolest tráví mnoho času sezením u počítače? Chtěli byste mu najít koníčka, který ho bude bavit? Pokud ano, podívejte se na nabídku Horolezecké školy RockJoy. Škola připravila speciální kurzy lezení i pro malé děti. Jak a kdy probíhají a proč by měly být i pro vaše dítě volbou č.1?

celý článek komentářů (0)

Guarana jako velký pomocník! Jak její sílu využít?

Guarana je liánovitá rostlina, která roste ve Venezuele a Brazílii. Pro své účinky je známá již stovky let a pokud ji ještě neznáte, je na čase se s ní seznámit. Guarana totiž dokáže nabudit lidský organismus, a tak v mnohém pomoci. Jak působí, proč a kdy ji užívat a kde ji seženete?

celý článek komentářů (0)

Sportovní poháry

Jakmile potlesk odezní, bude trofej, kterou jste získali jako ocenění, vzpomínkou a chloubou připomínající váš úspěch. Díky poháru, diplomu nebo medaili budete moct své úspěchy představit i ostatním. K nejoblíbenějším trofejím patří poháry, medaile, věnce, talíře nebo kokardy. Udělují se při různých sportovních, kulturních i společenských událostech. Krásné sportovní poháry si jistě rádi vystavíte v pracovně, společenské místnosti nebo v obývacím pokoji. Držet v ruce pohár je velkou událostí, ať už jste vyhráli olympiádu, nebo jen menší okresní soutěž.

celý článek komentářů (0)

Poradíme, jak zatočit s atopickým ekzémem a lupénkou

Lupénka (psoriáza) spadá mezi nejčastější zánětlivé kožní nemoci. Neinfekční choroba postihuje především kůži a ve výjimečných případech klouby a nehty. Lupénka výrazně ovlivňuje život, neboť způsobuje fyzickou bolest a psychickou újmu. Přestože se jedná o nevyléčitelnou nemoc, je možné příznaky ztlumit a dostat je pod kontrolu.

Dovolujeme si vám představit účinné preparáty Epaderm, které slouží ke kompletní zvláčňující léčbě. Posláním přípravků Epaderm, jež jsou založeny na bázi vosků a parafínů, je zmírnit projevy onemocnění, přičemž vytvoří bariéru zajišťující optimální hydrataci kůže. Přípravky Epaderm mají příznivé účinky na atopický ekzém, lupénku a suchou pokožku s tendencí k tvorbě šupin. Nespornou výhodou je absence parabenů, barviv a konzervačních a parfemovaných látek. Prostředky jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku kojenců, protože obsahují pouze nezbytnější látky. Ošetření kůže po celém těle je s těmito preparáty naprosto šetrné.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.