Koloběžka pro děti i pro dospělé

Koloběžka pro děti i pro dospěléHledáte ideální sport na jaro? Přijdou vám všechny spinningy a P-classy okoukané, na pocení v tělocvičně nemáte za teplých dní ani pomyšlení a jízda na kole se jeví jako monotónní? Vyzkoušejte koloběžku! Na koloběžce pro dospělé se rozhodně nudit nebudete a jako bonus posílíte zadek a stehna jako při ničem jiném.
celý článek komentářů (1)

Sushi

Sushi
Proč jsou Japonci tak zdraví, štíhlí a dožívají se vysokého věku? Odpověď je jednoduchá – jedí totiž sushi. Tato vynikající specialita z rýže, řas a ryb má nejen minimum kalorií, ale celou řadu zdraví prospěšných látek. Ozdravte jarní jídelníček a připravte si sushi doma!
celý článek komentářů (0)

Zubní prohlídka

Zubní prohlídka
Zubaři jsou ze všech doktorů asi těmi nejméně oblíbenými. Není se čemu divit, zvuk zubní vrtačky straší ve snech nejednoho dospělého jedince. Pokud jste však přestali s preventivními návštěvami zubní ordinace zhruba ve stejnou dobu, kdy jste dokončili povinnou školní docházku, je na čase zamyslet se a svůj strach ze zubaře překonat. Třetí chrup vám už nenaroste, proto byste se o stávající zoubky měli pečlivě starat. Nejlépe pravidelnými preventivními prohlídkami.
celý článek komentářů (0)

Jak být na jaře fit

Jak být na jaře fit
Jaro je konečně tady a s ním bohužel i každoročně se opakující problémy. Jarní únava působí vzhledem k rozkvétající přírodě a prvním slunečním paprskům paradoxně, opak je však pravdou. Po zimě jsme zkrátka pasivnější, únava a nechuť jsou na denním pořádku. Čím dodat organismu energii a jak být na jaře fit?
celý článek komentářů (0)

Prosciutto – vůně Itálie

Prosciutto – vůně Itálie
Slunná Itálie zásobuje celý svět výbornými gastronomickými pochoutkami s příchutí Středomoří. Přesněji řečeno představuje prosciutto (známé také pod jménem pršut nebo prošuto) výbornou šunku vyráběnou v celé oblasti Středozemního moře. Výborný pršut je asi jedna z prvních věcí, které si asociujeme, slyšíme-li zmínku o letní dovolené. Tuto dobrotu je hřích neochutnat. Chcete se o pršutu dozvědět více?
celý článek komentářů (0)

Potraviny pro mozek

Potraviny pro mozekŠedou kúru mozkovou namáháme dnes a denně, aniž si přitom uvědomíme, že také lidský mozek potřebuje zásobovat množstvím vitaminů a minerálů. Nad vhodnou stravou pro myšlení je dobré se zamyslet nejen o zkouškovém nebo v době pracovních uzávěrek, mozek bychom totiž měli rozmazlovat dennodenně. Jaká strava tedy podporuje myšlení?
celý článek komentářů (0)

Muffiny

MuffinyOrientujete se v kuchyni a rádi zkoušíte nové recepty? Baví vás pečení dezertů a hledáte inspiraci v zahraničích kulinářských specialitách? Nebo vám přišla nečekaně návštěva a vy je nemáte čím pohostit? Vyzkoušejte americké muffiny. Recepty na muffiny jsou velmi jednoduché a rychlé, chuť těchto lehkých sladkostí je vždy vynikající.
celý článek komentářů (0)

Migréna - jak ji poznat a léčit

Migréna - jak ji poznat a léčitS bolením hlavy se setkala již velká část populace. S migrénou oproti tomu tolik lidí zkušenost nemá. Ti, co ji nezažili, obvykle nevěří a berou bolest hlavy pouze jako výmluvu. Ale migréna je nemoc s poměrně nepříjemným průběhem. Její původ i léčba se stále zkoumají. Migréna postihuje zhruba dvacet procent žen a pouhých šest procent mužů.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.